Par mums

Mūsu uzņēmuma darbinieki Latvijas skaistumkopšanas tirgū darbojas jau daudzus gadus, un gadu gaitā uzņēmuma piedāvātā produkcija un pakalpojumi ieguvuši stabilas pozīcijas profesionālās skaistumkopšanas jomā. Esam sevi pierādījuši kā konkurētspējīgu skaistumkopšanas preču vairumtirdzniecības un servisa pakalpojumus sniedzošu uzņēmumu.

Mūsu pārstāvēto zīmolu klāstā ir tādi zināmi Eiropas ražotāju produkti kā ART OF SUN sauļošanās kosmētika, NEW TECHNOLOGY solāriju spuldzes, profesionālā angļu matu kosmētika CHILL* , HAIR FORCE frizētavu aprīkojums un citi zīmoli.

Uzņēmuma mērķis ir pastāvīga attīstība, piedāvājot saviem klientiem aizvien plašāku produktu un pakalpojumu klāstu.

Uzņēmumā strādā spēcīga un profesionāla skaistumkopšanas un pārdošanas speciālistu komanda, kas saviem klientiem nodrošina pretimnākošu, laipnu apkalpošanu un operatīvu preču piegādi visā Latvijā.

SIA La Ronde darbinieki regulāri papildina savas zināšanas un prasmes profesionālos skaistumkopšanas industrijas semināros, organizē skaistumkopšanas speciālistu apmācību un veido skaistumkopšanas preču un pakalpojumu mārketinga kampaņas.

Par vienu no galvenajiem darbības pamatprincipiem mūsu uzņēmums uzskata augstu servisa līmeni, plašu piedāvātās produkcijas klāstu un individuālu pieeju ikvienam klientam.

 

 

Mūsu zīmoli:

CHILL* piedāvā daudzpusīgu un izmeklētu matu kosmētiku, kas īpaši izceļas ar kvalitāti, dizainu un pievilcīgajām cenām, tādējādi apmierinot arī pašu prasīgāko klientu vēlmes. Pateicoties plašajam sortimentam un augstajai produktu izstrādes un ražošanas kvalitātei, CHILL*  ir ieguvis lielu klientu uzticību.

 

    Populārās angļu zīmola La Riche Directions tonējošās matu krāsas ieguvušas stabilas pozīcijas Latvijas skaistumkopšanas tirgū. Tās iecienījušas gan jaunieši, gan radoši visu vecumu cilvēki, kuri veido savu individuālo imidžu un vēlas būt atšķirīgi. La Riche Directions krāsas ir ļoti dabiskas, līdz ar to tās praktiski neizraisa alerģiju, un ir drošas un ērtas lietošanā. 

Visi franču zīmola CLAIRISSIME līdzekļi iepriecinās savus lietotājus ar īpašu kvalitāti - maigu un patīkamu tekstūru, jaukiem aromātiem. Kosmētika CLAIRISSIME - tie ir lieliski ādas kopšanas produkti par draudzīgu cenu.

 

Populārās vācu zīmola ART OF SUN kosmētikas priekšrocības ir tās dabīgās sastāvdaļas (eļļas, vitamīni un augu ekstrakti) intensīva iedeguma nodrošināšana, maigā kosmētikas struktūra un kārdinošie aromāti. ART OF SUN melanīna eļļu ir iecienījuši sauļošanās kosmētikas lietotāji visā pasaulē, tai skaitā arī Latvijā.

 

 NEW TECHNOLOGY ir viens no populārākajiem solāriju lampu zīmoliem Vācijā. Eiropas solāriju tirgū NEW TECHNOLOGY lampas pieejamas jau kopš 1997. gada. Arī Latvijā aizvien vairāk salonu pozitīvi novērtē un izvēlas NEW TECHNOLOGY spuldzes saviem solāriju modeļiem. 

 

Vairāk nekā 10 gadi HAIR FORCE strādā skaistumkopšanas biznesa sfērā un ir kreatīvs un uzticams partneris salonu projektēšanā, kā arī piedāvā aukstas kvalitātes risinājumus salonu iekārtošanā par pievilcīgām cenām.

 

REKVIZĪTI

SIA "La Ronde"

Reģ. numurs: 40103598208

PVN numurs: LV40103598208

Jurid. adrese: Miera iela 32A-15, Rīga, LV-1001

Banka: A/S SWEDBANK

Bankas kods: HABALV22

Konts: LV24HABA0551035799181