Piegāde

Piegādes veidi:

BEZMAKSAS

Pasūtījumu ir iespējams izņemt mūsu veikalā ELADY A.Čaka iela 76, Rīga, LV-1012 darba dienās no 9:00 līdz 17:00 pēc tam, menedžeris Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

EKONOMISKĀ PIEGĀDE

Pasūtījumu ir iespējams saņemt pakomātos visā Latvijas teritorijā (Pasta Stacija, Omniva). Cenas sākot no 2,56 €. Pasūtījumiem virs 40 € ir bezmaksas piegāde.

KOMFORTA PIEGĀDE

Pasūtījuma piegāde uz klienta norādīto adresi tiek veikta ar auto kurjeru dienestu. Piegādes cena Rīgas pilsētas robežās, rajonu centros un lielajās Latvijas pilsētās - 4.27 €. Pasūtījumiem virs 40 € ir bezmaksas piegāde. Piegādes cena ar auto kurjeru dienestu ārpus rajonu centriem un lauku reģionos - 7 EUR.

LATVIJAS PASTS

Piegādes laiks 2-3 darbadienas. Cenas sākot no 4,27 €. Pasūtījumiem virs 40 € ir bezmaksas piegāde. Norēķinoties par pasūtījumu ar pēcapmaksu skaidrā naudā pasta nodaļā, piegādes izmaksas pasūtījumiem līdz 2kg - 5,30 EUR.

Norēķinu veidi:

SKAIDRĀ NAUDĀ 

Saņemot pasūtījumu ELADY veikalā vai saņemot piegādāto preci Rīgā vai ārpus Rīgas kurjeram. Norēķinoties par pasūtījumu ar pēcapmaksu skaidrā naudā pasta nodaļā, piegādes izmaksas pasūtījumiem līdz 2kg - 5,30 EUR.

AR BANKAS PĀRSKAITĪJUMU

Pēc pasūtījuma noformēšanas e-pastā saņemsiet rēķinu, pēc kura apmaksas menedžeris Jūs informēs par preču saņemšanu atkarībā no izvēlētā saņemšanas veida.