DEEP KINETICELL dziļas iedarbības pretcelulīta putas no profesionāla itāļu skaistumkopšanas zīmola That'so

Deep Kineticell ir pirmais  jaunās That’so Pure Body līnijas produkts. Tas ir izveidots, lai: novērstu celulītu, stimulētu asinsriti, mitrinātu ādu un padarītu to samtainu un tvirtu.

12 dabīgas fitoterapiskas sastāvdaļas, kas iedarbojas viena otru papildinot, lai būtu slaidinošs efekts, bet tas notiek dažādos veidos.

Kofeīns: tam ir svarīga loma par cik tas veicina limfadrenāžu. Tas mobilizē taukskābes adipose audos.

Teofilīns: tas atrodams auga lapās, kas tiek izmantots priekš zaļās tējas. Līdzīgi kā kofeīns un teobromīns, teofilīns netieši veicina uzkrājušos lipīdu izvadīšanu.

Teobromīns: to satur kokosa sēklas, tātad arī Kokosa ekstrakts. Tas efektīvi veicina uzkrājušos tauku likvidēšanu.

Efeja: tai ir ievērojama anestētiska iedarbība, kas sekmē dziļi masējošu efektu, atslābinot audus; tā arī ir  vasoconstrictor that, kas veicina ādas tūsku uzsūkšanos.

Aziātiskā Centella (Asiatic Centella):  atjauno kapilāru funkcijas, ir tikušas kavētas toksīnu un tauku akumulacijas dēļ, kā arī uzlabo asinsriti.

Bērzs: tā izvadfunkcija sekmē tūskas samazināšanos. kura compromise the adipose membrane. Tas veicina metabolisko vielmaiņu.

Karnitīns:  paātrina tauku šķelšanos, nostiprina vietēju  formulas efektu, tādējādi paaugstinot to ietekmi.

Sojas pupiņu ekstrakts:  tas ir iedarbīgs antioksidants un pretiekaisuma līdzeklis un tā ir viena no daudzajām ķīmiskajām vielām, kas ir bioloģiski aktīva prêt brīvajiem radikāļiem.

Apiņu ekstrakts:  ar tonizējošu iedarbību, padara ādu tvirtāku un elastīgāku.

Granātābolu ekstrakts:  satur ellagic skābi, un tiek uszkatīts, ka ir efektīvs kā antioksidants. Granātābolu ekstrakts satur ļoti daudz vitamīnu un ir ādu barojošs.

Fucus Vescicolosus: šai jūras aļģei piemīt apbrīnojams mitrinošs efekts, tajā pašā laikā padarot ādu elastīgāku.

Unikāla receptes tehnoloģija: Deep Energy Kinetic:

1.  Flakoniņa saturs ir šķidrs, bet kad to pēc kārtīgas sakratīšanas uzpūš uz ādas, tas uzputo un sprakšķ.

2.  Pēc produkta izpūšanas spiediens strauji samazinās, kas izraisa produkta sastāvā esošās gāzes mutuļošanu.

3.  Ādas siltums paaugstina produkta kinētisko enerģiju.

Pareiza iemasēšana ir galvenais priekšnoteikums, lai nodrošinātu visefektīvāko rezultātu no kosmētikas lietošanas.

Tajos gadījumos, kad mikrocirkulācijas funkcionalitāte tiek apšaubīta, jāatzīmē, ka cirkulācijas palēnināšanās veicina mazāka asins daudzuma atgriešanos sirdī. Tas nozīmē: pietūkušas un sāpīgas kājas.

Tādēļ ir ieteicams masēt perifērās cirkulācijas apvidus sirds virzienā, lai veicinātu: pamatcirkulāciju, perifēro cirkulāciju, limfātisko cirkulāciju. 

Limfātiskās vēnas daļu toksīnu novada asinsritē un tādā veidā uz izvadorgāniem. Tas ir veids, kā masēšana mehāniski veicina toksīnu izvadīšanu tādējādi dziļāk attīrot ķermeni.

Dziļākas izpētes rezultātā ir noskaidrots, ka vidējais līdzekļa iemasēšanas ilgums ir ne vairāk kā 3 minūtes. Tas pamatā nozīmē, ka iemasēšana un produkta aktīva iekļūšana ādā nekad nenotiek vienlaicīgi. Šīs tehnoloģijas - Deep Energy Kinetech, visefektīvākā iedarbība notiek tieši pirmajās minūtēs, pateicoties mehāniskai iemasēšanas darbībai, kas nodrošina produkta uzsūkšanos.

Krēma vai želejveida produkti (tirgū tādi ir lielākā daļa) sāk iedarboties 5-7 minūtes pēc uzklāšanas.

Lietošanas instrukcija:

Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt, kamēr skaņa flakonā un produkta konsistence mainās;

Apgrieziet flakonu ar “kājam gaisā” tad iepūtiet nelielu daudzumu produkta saujā.

Produkts satur ļoti daudz aktīvās sastāvdaļas un pateicoties Deep Energy Kinetech, nav nepieciešams liels daudzums produkta.

Iemasējiet līdz tas pilnīgi iesūcas ādā.