On the Go Dark paštonējošs krēms-sprejs no profesionāla itāļu skaistumkopšanas zīmola That'so

That'so On the Go Dark paštonējošs krēms-sprejs ar tūlītēju, tumšu iedeguma efektu.

Ideāls kosmētikas līdzeklis aizņemtiem cilvēkiem, kuriem nav laika apmeklēt solāriju, taču kuri visa gada garumā vēlas iegūt kārdinoši zeltainu iedeguma toni.

That'so On the Go Dark līdzeklis ir profesionālās That'so paštonējošās kosmētikas versija individuālai lietošanai mājas apstākļos. Šis sprejs ir ērti lietojams un veido vienmērīgu, līdzenu iedeguma toni. Ar That'so On the Go Dark paštonējošo krēmu-spreju Jūs izveidosiet apskaužami tumšu un dabīgu iedeguma toni. Ļaujiet apkārtējiem domāt, ka nupat kā esat atgriezies no atvaļinājuma Karību jūras salās!

Jums būs nepieciešama tikai minūte, lai izskatītos skaisti un dabīgi nosauļojies! Šo spreju var lietot visam ķermenim: uz sejas, kakla un dekoltē zonas, rokām un kājām.

Lietošana:

Pirms lietošanas spreja pudeli labi sakratīt.

Uzsmidzināt uz tīras un sausas ādas, turot spreja pudeli 30 cm attālumā no apsmidzināmās ķermeņa daļas. Uzgaidiet, kamēr līdzeklis pilnībā nožūst, neizsmērējot to uz ādas. Gadījumā, līdzeklis ir uzklāts pārāk daudz, maigām roku kustībām vienmērīgi izmasējiet un izlīdziniet to uz nepieciešamā ādas laukuma.  Iedeguma tonis pilnībā izveidojas 3-4 stundu laikā. Pēc tam āda drīkst nonākt kontaktā ar ūdeni.