Matu kopšana ar profesionālu angļu kosmētiku CHILL*

Dabīgie ekstrakti, mitrinātāji, olbaltumvielas, kas attīra, baro un aizsargā matus, kā arī piešķir matiem veselīgu, skaistu, atjaunotu izskatu. Mati atgūst dabisku dzīvīgumu. Krāsas pigmenti sastavā novērsīs matu krāsas toņa izbalēšanu, mitrinās sausus matus un radīs satriecošu mirdzumu.

 

ED BRUNETTE

Šampūns (250ml/1000ml). Chill* ed brunette mitrinošajam šampūnam ir fantastiski bagātīgs mitrinošo vielu sastāvs, kas ne tikai attīrīs un aizsargās jūsu matus, bet arī piešķirs apjomu un spīdumu gan dabīgi tumšiem, gan krāsotiem matiem.

Kondicionieris (200ml/1000ml). Chill* ed brunette ir mitrumu un krāsu noturošs kondicionieris, kas aizsargā matus un palīdz saglabāt sulīgu krāsas toni gan dabīgi tumšiem, gan krāsotiem matiem.

ED RED

Šampūns (250ml/1000ml). Chill* ed red šampūns rudiem matiem, gan dabiski rudiem, gan ķīmiski apstrādātiem, ir pasakaini kopjošs, mitrinošs šampūns ar vīnogu kauliņu eļļu un hidrolizētiem proteīniem.

Kondicionieris (200ml/1000ml). Chill* ed red ir mitrumu un krāsu noturošs kondicionieris, kas aizsargā matus un palīdz saglabāt sulīgu krāsas toni gan dabīgi rudiem, gan krāsotiem matiem.

ED BLONDE

Šampūns (250ml/1000ml). Šampūnam ir pievienots arī violetais pigments, kas palīdz novērst nevēlama metāliska vai dzeltenīga toņa veidošanos blondos matos – gan dabiski blondos, gan ķīmiski apstrādātos. 

Kondicionieris (200ml/1000ml). Chill* ed blonde ir mitrumu noturošs kondicionieris, kas noslēgs matu kutikulu un padarīs matus mīkstus un mirdzošus. Ed blonde kondicionieris ar vīnogu sēkliņu eļļu un violeto pigmentu palīdzēs novērst nevēlami dzelteno vai metālisko toni un uzlabos bojātu matu izskatu.