Noderīgi padomi matu krāsošanai ar La Riche Directions tonējošām krāsām

Noderīgi padomi matu krāsošanai ar 

La Riche Directions tonējošām krāsām

 

Pirms krāsošanas iesakām veikt ādas jutīguma testu. Lai gan lepojamies ar La Riche Directions matu krāsu augsto kvalitāti, tomēr iesakām pārbaudīt jūsu ādas jutīgumu. Labāk drošība nekā vilšanās! Testa veikšanai var izmantot jutīgus ādas laukumus, piem., elkoņa locītavas iekšpuse vai ādas laukums aiz auss. Uzklājiet krāsu, paturiet, līdz tā nožūst, tad nomazgājiet krāsu un noslaukiet apstrādāto ādas laukumu ar dvieli.

Ja pēc testa veikšanas novērojams ādas apsārtums, nieze, uztūkums vai diskomforts, neturpiniet produkta lietošanu!  

Ja krāsojat matus vairākos toņos, nokrāsojot katru toni, mati ir jāmazgā un jāžāvē atsevišķi.  (Īpaši jāuzmanās, ja nekrāsojat visus matus kopumā, bet tikai dažas šķipsnas, lai nenosmērētu matus, kurus neplānojat krāsot).

Lai iegūtu gaišāku toni par savu dabīgo matu krāsu, iesakām griezties pie matu kopšanas speciālista.

Lai iegūtu jūsu unikālo pasteļtoni, varat sajaukt izvēlēto La Riche Directions toni ar La Riche balto tonējošo krāsu. 

Lai iegūtu maksimāli izteiksmīgu matu krāsas toni un iespējami labāk sagatavotu matus krāsošanai, iesakām pirms krāsošanas mazgāt matus ar La Riche Directions krāsu aizsargājošu šampūnu, pēc kura uzklāt La Riche Directions krāsu aizsargājošu kondicionieri (mums nepatīk lielīties, taču Directions šampūni un kondicionieri ir tiešām lieliski). 

Mēģiniet izvairīties no šampūna 2-vienā (t.i. šampūnu ar kondicionieri tajā) lietošanas pirms matu krāsošanas. 

Reizēm uzreiz pēc krāsošanas mitri mati var nokrāsot jūsu drēbes vai dvieli, tādēļ pēc krāsošanas ieteicams matus uzreiz izžāvēt.

Vēlam iegūt krāšņu un skaistu La Riche Directions matu toni!