4 Long lashes multiaktīvs skropstu serums 3ml

long-lashes-serum-skropstam-1
long-lashes-serum1-2
long-lashes-serum-skropstam
Detalizēti Multiaktīvs skropstu serums
skropstu un uzacu augšanas veicināšanai
Acīmredzams efekts pēc 4 nedēļu lietošanas
Tilpums: 3ml
Zīmols: 4 Long Lashes
Ražots: ES
Art: AD1109
Standarta cena: 25,00 EUR
Akcijas cena: 20,65 EUR
Cena: 20,65 €
Apraksts

Multiaktīvais serums ar FX5 formulu darbojas visu skropstu dzives ciklu, lai nodrošinātu izcilu efektivitāti. Penthasymin formula satur aktīvos peptīdus, kas kopā ar mitrinošām un barojošām vielām acīmredzami uzlabo skropstu izskatu un piešķir jūsu skatienam izcilu izteiksmi.

Provitamīns B5 iekļūst skropstu šķiedrās un uzlabo to struktūru, piešķirot tām maigu un elegantu izskatu. Saldo mandeļu eļļa baro skropstas no saknēm, padara tās elastīgākas.

Sūkalas satur arī hialuronskābi, kas nodrošina mitrinošu un izlīdzinošu darbību.

Sūkalas rekomendē visām sievietēm, kas sapņo par garām un biezām skropstām. It īpaši tās iesaka cilvēkiem, kuru skropstas ir īsas un vājas dabisku iemeslu dēļ, kā arī dažu ārstēšanas veidu dēļ.

Pirmo rezultātu varēs pamanīt jau pēc četrām regulāras lietošanas nedēļām. Lai sasniegtu maksimālu efektu, iesākām lietot serumu sešu mēnešu laikā. Sasniegtā efekta uzturēšanai lietojiet serumu 3-4 reizes nedēļā. Flakona tilpums (3 ml) ir aprēķināts uz 4 mēnešiem (ikdienas lietošanai).

Lietošanas pamācība: uzklāt serumu uz augšējās plaukstiņas skropstu augšanas līnijas, pirms tam noņemot dekoratīvo kosmētiku. Lietot reizi dienā, pirms gulētiešanas. Nerekomendē uzklāt serumu dienas laikā. Neuzklāt serumu uz acs vai apakšējā plakstiņa.

Ja lietojat kontaktlēcas, izņemiet tās pirms seruma uzlikšanas.

Piesardzības pasākumi: izvairīties no saskares ar acs gļotādu. Nelietot, ja ir alerģija uz kādu no produkta komponentiem.