chill ed repair atjaunojošs šampūns 250ml

Detalizēti Tilpums: 250ml
Aromāts: maigs
Ražots: Lielbritānijā
Art: Ecerrs12382
Cena: 5,52 €
Apraksts

chill* ed repair ATJAUNOJOŠS ŠAMPŪNS Patiesi bagātīgs šampūns, kas lieliski tikai attīrīs  un aizsargās jūsu matus, bet arī piešķirs apjomu un spīdumu, "pabarojot" tos ar tādām augstvērtīgām vielām kā piena proteīniem, medu, keratīnu un aminoskābēm. Ideāli piemērots jutīgai galvas ādai. Ed repair šampūns padarīs matus elastīgus un mirdzošus. Ar chill* ed repair līnijas produktiem 3 soļu programmā iespējams ātri un viegli atjaunot un uzlabot novājinātus, ķīmiski apstrādātus matus. Izmantojiet arī ed repair matu kondicionieri un masku pilnīgai matu atjaunošanai.

Lietošana: gluži vienkārša – samitrini matus, iespied nelielu daudzumu šampūna plaukstā, iemasē matos, uzputo, tad rūpīgi izskalo. Nepieciešamības gadījumā atkārto minētās darbības.  Chill* iesaka izmantot arī ed repair kondicionieri, lai pēc mazgāšanas aizvērtu matu kutikulu un pabeigtu matu attīrīšanu!

BRĪDINĀJUMS: Tikai ārējai lietošanai. Izvairīties no tiešas saskares ar acīm. Ja produkts iekļūst acīs, tās nekavējoties kārtīgi jāizskalo ar ūdeni.