Dermal Advanced Emerald Mask dziedējoša sejas maska ar smaragda mikrodaļiņām 28g

Detalizēti AKCIJAS CENA: 2,40Eur
Standarta cena: 3,00Eur
Svars: 28g
Ražots: Korejā
Cena: 2,40 €
Apraksts

Smaragda pulvera koncentrācija: 1,15 mg. Smaragda pulveris nodrošina ādas elastību, mirdzumu un veselību. Turklāt, tas stimulē ādas vielmaiņu un piepilda to ar enerģiju.

Tāpat, maska satur kolagēnu, portulaka ekstraktu un alvejas gelu. Jūras kolagēns un E vitamīns labvēlīgi ietekmē ādas elastību un mitrina to. Savukārt, portulaka ekstrakts, alvejas gels un betaglikāns ne tikai mitrina, bet arī palīdz piepildīt no apkārtējās vides negatīvās ietekmes nogurušu ādu ar enerģiju.

Pateicoties jaunākajiem zinātnes sasniegumiem, korejiešu kompānijas Dermal stimulējošā maska ļauj ādai maksimāli absorbēt ādu kopjošās sastāvdaļas. Maska nevainojami pieguļ ādai. Turklāt, tā ir radīta no neausta materiāla, kas neizraisa kairinājumu. Korejas Pārtikas un zāļu pārvaldē maska ir reģistrēta kā kosmētisks pretgrumbu līdzeklis. Maska ir vienkārša lietošanā un nodrošina tūlītēju ādas barošanu. Satur adenozīnu.

Lietošanas pamācība:

1. Izņemiet masku no iepakojuma, izlīdziniet to un uzmanīgi uzlieciet uz sejas.

2. Izlīdziniet masku virzienā no deguna uz malām un uzmanīgi piespiediet to pie sejas ar pirkstiem. Iegrieztās maskas daļas uzlieciet pa virsu, atkārtojot sejas kontūras un ovālu.

3. Ļaujiet maskai iedarboties 15-20 minūtes.

4. Noņemiet masku. Šķīdumu, kas ir palicis uz sejas pēc maskas noņemšanas, ir ieteicams nenomazgāt, bet ļaut tam pilnībā iesūkties ādā.

Brīdinājumi:

1. Ja maskas lietošanas laikā vai pēc tās lietošanas parādās apsārtums, pampums vai nieze, nekavējoties pārstāt lietošanu un vērsieties pie ārsta.

2. Nelietojiet masku uz saulē apdegušām ādas zonām, kairinātas ādas, problemātiskām ādas zonām, tostarp ekzēmu vai dermatītu.

3. Nepieļaujiet maskas kontaktu ar acīm. Ja maska nokļūst acīs, tās nekavējoties ir jāskalo ar ūdeni.

4. Lai izvairītos no maskas izžūšanas, izmantojiet to uzreiz pēc iepakojuma atvēršanas.

5. Sargāt no bērniem. Glabāt istabas temperatūrā prom no tiešiem saules stariem.

Sastāvs: ūdens, glicerīns, butilēnglikols, niacinamīds, nātrija hialuronāts, hidrolizēts kolagēns, alvejas sula, portulaka ekstrakts, betaglikāns, smaragda pulveris, adenozīns, pantenols, tokoferila acetāts, polisorbāts 80, etilēndiamīntetraetiķskābe, ksantāna sveķi, metilparabēns, fenoksietanols, aromatizētājs.

Uzglabāšanas laiks: 2 gadi no ražošanas datuma.

Ražošanas datumu sk. uz iepakojuma (gg.mm.dd.).