SILKPOEM Moisturing essence mask - zīda maska

Detalizēti Art. BCSILK01
Zīmols: SILKPOEM
Ražots: Ķīna
Standarta cena: 3,30 EUR
Akcijas cena: 1.98 EUR
Cena: 1,98 €
Apraksts

- padara ādu maigu un gludu;

- aktīvi mitrina;

- piemīt efektīva pretnovecošanās iedarbība;

- izlīdzina grumbas.

Maskas BĀZE ir mākslīgā zīda paveids – kupro šķiedra, kuru izgatavo no kokvilnas celulozes un eikalipta koka celulozes maisījuma. Maska ir izgriezta pēc sejas formas un piesūcināta ar mitrinošu un barojošu sastāvu.

Kupro audums ir jaunās paaudzes audums, vislabākā, kvalitatīvākā un dārgākā šķiedra uz celulozes bāzes. Tas izceļas ar augstu hidrofilitāti, lielisku gaisa caurlaidību, ir antibakteriāls un neizraisa alerģijas.

Maskas PAMATĀ ietilpst organiski savienojumi, kuros esošie emolenti ir nevis tradicionālie tauki, bet gan ūdenī viegli šķīstošie butilēnglikols, propilēnglikola glicerāts-26 un glicerīns. Tas ļauj neiekļaut maskas sastāvā lielu emulgatoru daudzumu, kas ne vienmēr ir draudzīgi visiem ādas tipiem.

Pamata sastāvdaļas ir vienlaicīgi arī mitrinošas, jo īpaši, glicerīns.

Tās arī paātrina aktīvo vielu pārnešanu caur ādas raga slāni.

Maskas AKTĪVO vielu sastāvā ietilpst:

KARAGINĀNS (sarkanā ūdenszāle) – dabīgs stabilizētājs, mitrinātājs, tam piemīt antibakteriālas īpašības, tas ir bagāts ar vitamīniem un mikroelementiem, stimulē ādas šūnu reģenerācijas procesus.

HIALURONSKĀBE – polisaharīds, zināms kā efektīvs līdzeklis pret novecošanos.

SODIUM PCA – glutamīnskābes sāls, ādas DMF komponents, sviedru dziedzeru sekrēta komponents.

POLIKVATERNIJS-51 – biopolimērs, jaunās paaudzes komponents, pēc struktūras līdzīgs šūnu membrānas fosfolipīdu bioslānim. Šī komponenta spēja saglabāt ūdeni ir divas reizes lielāka, nekā hialuronskābei. Turklāt, polikvaternijs-51 spēj saglabāt ūdeni ādā ievērojami ilgāk, nekā hialuronskābe.

KARBAMĪDS - olbaltumvielu metabolisma produkts. To iegūst sintētiskā ceļā. Ādas DMF komponents. Karbamīds ir spējīgs iedarboties uz ādas aminoskābēm un polipeptīdiem tādā veidā, lai to molekulārās ķēdītes saistītu iespējami vairāk ūdens.

PĒRĻU HIDROLIZĀTS – tiek izmantots elitārās kosmētikas sastāvā. To iegūst dabīgās pērles hidrolīzes procesā.

LAKRICAS EKSTRAKTS - augu ekstrakts, kura sastāvā ietilpst: glicirizīnskābe, flavanoīdi, halkoni, saponīni, miecvielas un citi. Senajiem ķīniešu ārstiem lakrica skaitījās otrās zāles pēc ženšeņa skaistuma un jaunības saglabāšanai.

OFIOPOGONA SAKNES EKSTRAKTS (japāņu kreimene) satur saponīnus, izoflavanoīdus (ofiopogons), polisaharīdus, cikliskos peptīdus, taukskābes. Komponents vielu sastāvos, kas paredzēti cīņai ar ādas novecošanos. Interesanta īpašība – tas atslābina muskuļu augšējo slāni, tādējādi palīdzot izlīdzināt grumbas

DZELTĒJOŠĀS SOFORAS SAKNES EKSTRAKTS (Ku-Shen) ir tradicionālās ķīniešu un tibetiešu medicīnas līdzeklis, kam piemīt unikālas ārstnieciskas īpašības.

OPUNCIJAS STUBLĀJU EKSTRAKTS (kaktusu dzimta). Galvenās bioaktīvās auga sastāvdaļas: galaktoze, arabinoze, fruktozes, ksiloze, daudz oligosaharīdu un polisaharīdu pektīna, flavonoīdi, kā arī daudzi makro un mikroelementi, vitamīni.