SILKPOEM Olive Soothing Moisturizing Silk Mask - zīda maska

Detalizēti Art. BCSILK03
Zīmols: SILKPOEM
Ražots: Ķīna
Standarta cena: 3,30 EUR
Akcijas cena: 1.98 EUR
Cena: 1,98 €
Apraksts

- novērš grumbu padziļināšanos un jaunu rašanos;

- mitrina;

- atsvaidzina, regulē sviedrus un ādas taukus;

- aizsargā ādu, dziedē sīkas ādas plaisiņas un bojājumus.

MASKA ir ļoti plāns ZĪDA šķiedras slānis, kas ir izgriezts pēc sejas formas un bagātināts ar mitrinošu, barojošu sastāvu.

Zīda struktūra ir ļoti līdzīga cilvēka ādai. Zīda šķiedra ir spējīga ādā saglabāt septiņas reizes vairāk mitruma, nekā citi mitrinošie komponenti. Kontaktā ar ādu un gaisu tā sāk aktīvi pārnest maskas sastāvu caur zīda mikrokapilāriem uz ādu un ievadīt maskas barojošos līdzekļus ādā. Zīds aktīvi absorbē toksīnus un brīvos radikāļus no ādas virsmas reizē ar ievadītajām barojošajām vielām. Tāpat arī, pateicoties zīda fibroīniem, tiek stimulēta ādas kolagēna izstrādāšanās.

Maskas PAMATĀ ietilpst organiski savienojumi, kuros esošie emolenti ir nevis tradicionālie tauki, bet gan ūdenī viegli šķīstošie butilēnglikols, propilēnglikola glicerāts-26 un glicerīns. Tas ļauj neiekļaut maskas sastāvā lielu emulgatoru daudzumu, kas ne vienmēr ir draudzīgi visiem ādas tipiem.

Pamata sastāvdaļas ir vienlaicīgi arī mitrinošas, jo īpaši, glicerīns.

Tās arī paātrina aktīvo vielu pārnešanu caur ādas raga slāni. 

AKTĪVIE ELEMENTI:

ĶĪNAS OLĪVKOKS (CANARIUM OVATUM) – tradicionāls, dabīgs polifenolu avots, galvenais no kuriem ir tanīns.

KARAGINĀNS (īru sūnas, sarkanā aļģe). Stimulē šūnu reģenerācijas procesus, piemīt mīkstinoša un viegli baktericīda iedarbība.

HIALURONSKĀBE – polisaharīds, zināms kā efektīvs līdzeklis pret novecošanos.

LAKRICAS EKSTRAKTS - augu ekstrakts, kura sastāvā ietilpst: glicirizīnskābe, flavanoīdi, halkoni, saponīni, miecvielas un citi.

OFIOPOGONA SAKNES EKSTRAKTS (japāņu kreimene) satur saponīnus, izoflavanoīdus (ofiopogons), polisaharīdus, cikliskos peptīdus, taukskābes.

DZELTĒJOŠĀS SOFORAS SAKNES EKSTRAKTS (Ku-Shen) ir tradicionālās ķīniešu un tibetiešu medicīnas līdzeklis, kam piemīt unikālas ārstnieciskas īpašības.

OPUNCIJAS STUBLĀJU EKSTRAKTS (kaktusu dzimta). Galvenās bioaktīvās auga sastāvdaļas: galaktoze, arabinoze, fruktozes, ksiloze, daudz oligosaharīdu un polisaharīdu pektīna, flavonoīdi, kā arī daudzi makro un mikroelementi, vitamīni.