Trind Keratin Nail Restorer 9ml - nagu atjaunošanas līdzeklis

Detalizēti Artikuls: T005928
Tilpums: 9ml
Ražots: Nīderlande
Cena: 10,96 €
Apraksts

Keratīna atjaunošanas līdzeklis TRIND Keratin Nail Restorer bojātiem, jutīgiem un novājinātiem nagiem. Intensīvi mitrina, stiprina un atjauno nagus. Ideāls pēc mākslīgo nagu izmantošanas.

Īpašības 

TRIND Keratin Nail Restorer ir balzams ar augstu keratīna koncentrāciju. Iekļūst dziļi nagu plāksnītēs, atjaunojot keratīna slāni un nostiprinot nagu struktūru. Intensīvi mitrina un atjauno nagu mitruma līdzsvaru.   

Ideāls bojātu nagu plāksnīšu atjaunošanai pēc visu veidu mākslīgo nagu izmantošanas. Lai sasniegtu optimālus rezultātus, TRIND Keratin Nail Restorer ieteicams lietot kopā ar TRIND Keratin Nail Protector.

Lietošanas ieteikumi

Četras nedēļas ik dienu uzklājiet vienu kārtu TRIND Keratin Nail Restorer uz tīriem un sausiem nagiem. Lai uzturētu nagus labā stāvoklī, turpiniet lietot atjaunošanas līdzekli ne retāk kā reizi nedēļā.

Izmantojot atjaunošanas līdzekli kopā ar TRIND Keratin Nail Protector nagu stiprināšanas līdzekli, vispirms uzklājiet atjaunošanas līdzekli TRIND Keratin Nail Restorer, paturiet 1-2 minūtes, iemasējiet nagos. Pēc tam uzklājiet keratīna stiprināšanas līdzekli TRIND Keratin Nail Protector.