Trind Nail Repair Pink 9ml - nagu stiprināšanas līdzeklis pink/rozā krāsa

Detalizēti Artikuls: T100036
Tilpums: 9ml
Ražots: Nīderlande
Cena: 10,96 €
Apraksts

Ar krāsas toni nagu stiprināšanas līdzeklis TRIND Nail Repair novājinātiem, plāniem un trausliem nagiem. Nieka divu nedēļu laikā padarīs Jūsu nagus skaistus un pēcīgus. Piešķir nagiem izturību, vienlaikus saglabājot to elastību. 

Īpašības

Nagu  stiprināšanas līdzeklis TRIND Nail Repair Lilac  rada ideālu līdzsvaru starp keratīnu un nagu dabisko mitrumu, padarot nagus spēcīgus un vienlaikus elastīgus. Unikālā proteīna molekulu adhēzijas formula nagu plāksnītēs izveido stingru keratīna struktūru, saglabājot to dabisko mitrumu. Stiprināšanas līdzekli ieteicams lietot, lai pirmās divas nedēļas intensīvi ārstētu plānus un novājinātus nagus.  Stiprināšanas līdzekļa lietošana kombinējot to ar TRIND Nail Balsam ļaus Jums sasniegt optimālus rezultātus.  

Lietošanas ieteikumi 

Divas nedēļas ik dienu uzklāt nagiem vienu kārtu  stiprināšanas līdzekļa TRIND Nail Repair Lilac, pirms tam ar bezacetona šķidrumu nagu lakas noņemšanai TRIND Nail Polish Remover notīrot iepriekšējo līdzekļa slāni.  Stiprināšanas līdzekli turpiniet lietot reizi nedēļā, līdz nagi ir pilnībā atjaunojušies.  Lietojot nagu  stiprināšanas līdzekli kopā ar nagu balzamu TRIND Nail Balsam, vispirms ir jāuzklāj balzams, jāpatur 1-2 minūtes, jāiemasē nagos un pēc tam jāuzklāj  stiprināšanas līdzeklis