Trind Nail Revive Natural 9ml - dabiskais nagu stiprināšanas līdzeklis

Detalizēti Artikuls: T006208
Tilpums: 9ml
Ražots: Nīderlande
Cena: 10,96 €
Apraksts

Bezformaldehīda nagu stiprinātāšanas līdzeklis TRIND Nail Revive jutīgiem, novājinātiem, plāniem un trausliem nagiem. Tikai triju nedēļu laikā padarīs Jūsu nagus skaistus un spēcīgus. Piešķir nagiem izturību, vienlaikus saglabājot to elastīgumu un lokanumu. 

Īpašības 

 Nagu stiprināšanas līdzeklis TRIND Nail Revive  rada ideālu līdzsvaru starp keratīnu un nagu dabisko mitrumu, padarot nagus spēcīgus un vienlaikus elastīgus. Unikālā proteīna molekulu savstarpējās savienošanās formula nagu plāksnītēs izveido stingru keratīna struktūru, saglabājot to dabisko mitrumu. Līdzeklis tiek izmantots gan intensīvai ārstēšanai, gan jutīgu, plānu un novājinātu nagu ikdienas kopšanai.  

Lietošanas ieteikumi

Trīs nedēļas ik dienu uzklājiet nagiem vienu kārtu stiprināšanas līdzekļa TRIND Nail Revive, pirms tam ar bezacetona šķidrumu nagu lakas noņemšanai TRIND Nail Polish Remover notīrot iepriekšējo līdzekļa slāni. Stiprināšanas līdzekli turpiniet lietot reizi nedēļā, līdz nagi ir pilnībā atjaunojušies.Optimāla rezultāta sasniegšanai ieteicams nagu stiprināšanas līdzekli lietot kombinējot to ar nagu balzamu TRIND Nail Balsam. Vispirms ir jāuzklāj balzams, jāpatur 1-2 minūtes, jāiemasē nagos un pēc tam jāuzklāj stiprināšanas līdzeklis.Lai nagus uzturētu labā stāvoklī, ieteicams stiprināšanas līdzekli lietot regulāri. TRIND Nail Revive bieža lietošana neizraisa nagu pārlieku sacietēšanu.  

TRIND Nail Revive nagu stiprināšanas līdzeklim ir ikvienai gaumei atbilstoša plaša krāsu gamma. Visu stiprināšanas līdzekļu darbība pamatojas uz vieniem un tiem pašiem principiem. Stiprināšanas līdzeklim TRIND Nail Revive Anti-Bit ir papildu iedarbība - tam ir rūgta garša, kas palīdz atbrīvoties no paraduma grauzt nagus. Nail Revive Natural  - glancēts. Nail Revive Matt  - matēts.