Apelsīns, Ēteriskā eļļa 5ml

Detalizēti Kvalitāte: 100% tīra ēteriskā eļļa
Tilpums: 5ml
Artikuls: cel0058
Izcelsmes valsts: Itālija
Cena: 4,78 €
Apraksts

100% ēteriskā eļļa lietošanai kosmētikā. Saldo apelsīnu ēteriskajai eļļai piemīt salds, svaigs augļu aromāts un tā tiek iegūta no apelsīna augļu mizas. Šo ēterisko eļļu var izmantot ikdienas masāžai, lai cīnītos ar nogurušiem, sāpošiem muskuļiem. A, B un C vitamīni šajā ēteriskajā eļļā nodrošina tās ādas mīkstināšanas un mitrināšanas spējas.

Apelsīna ēteriskā eļļa kliedē depresiju, nemieru, uzbudinājumu, bailes. Noder, ja ir nosliece uz raudulību. Novērš nevēlamus stāvokļus prāta un gara līmenī, palīdz pozitīvai enerģijai attīrīt psihi no šaubām.

Spēcīgi ietekmē nervu sistēmu, novēršot muskuļu spazmas - īpaši sirds apvidū, ja tās ir saistītas ar nervu spriedzi.

Ir antiseptiska, sekmē atveseļošanos no gripas un saaukstēšanās.

Apelsīna ēteriskā eļļa tiek izmantota kosmētikas produktos, sevišķi labi iedarbojas uz taukainas ādas, jo izlīdzsvaro ādas tauku dziedzeru darbību, sašaurina poras, mazina taukaino spīdumu un nostiprina sejas ādu. Izvada no šūnām toksīnus novēršot iekaisumus un uzlabojot iekaisušas ādas stāvokli. Nogludina sīkās krunciņas padarot ādu veselīgu, gludu un jaunāku.

Svarīgi! Citrusaugļu ēteriskās eļļas var būt gaismjūtīgas- izraisīt ādas kairinājumu, apsārtumu, apdegumus un pastiprinātu pigmentāciju UV staru ietekmē, tādēļ tās nevajadzētu lietot 12 stundas pirms došanās tiešos saules staros un pievienot sauļošanās kosmētikai/eļļām.

Ieteicams glabāt mājas aptieciņā.  

Pirms ēterisko eļļu lietošanas grūtniecības laikā obligāti konsultējaties ar ārstu, jo neatbilstoša to lietošana var radīt grūtniecības pārtraukšanas draudus!