Baltegle, Ēteriskā eļļā, 10ml

Detalizēti Kvalitāte: 100% tīra ēteriskā eļļa
Tilpums: 10ml
Artikuls: cel-0001
Izcelsmes valsts: Krievija
Cena: 5,57 €
Apraksts

Ieguve: destilācija no skujām

Jau no seniem laikiem ir pazīstamas Baltegles ēteriskās eļļas dziedinošās īpašības. To izmantoja atvērtu brūču, apdegumu, apsaldējumu, locītavu reimatisma un citu saslimšanu gadījumos. Eļļa palīdzēja cīnīties ar utīm cilvēku galvās un blusām dzīvnieku kažokos. Baltegles eļļa tika izmantoja arī drudža un saaukstēšanās gadījumos, jo piemīt antiseptiskas, pretiekaisuma un atkrēpojošas īpašības. Mazina galvassāpes, reiboņus, līdzsvaro asinsspieedienu un mazina tūsku. Nomierina, mazina stresu un arī uzlabo miegu.

Plaši izmanto dažādos kosmētikas produktos. Sejas krēmos, lai paaugstinātu  ādas aizsargspējas, šampūnos un matu maskās, lai nostiprinātu matu saknes un atveseļotu galvas ādu no blaugznām

Baltegles ēteriskā eļļa tiek uzskatīta par vienu no labākajiem dezodorējošajiem līdzekļiem, jo palīdz atbrīvoties no nepatīkamām smakām, attīra/dezinficē gaisu telpās, neitralizē cigarešu dūmus.

Ieteicams glabāt mājas aptieciņā.  

Pirms ēterisko eļļu lietošanas grūtniecības laikā obligāti konsultējaties ar ārstu, jo neatbilstoša to lietošana var radīt grūtniecības pārtraukšanas draudus!