Benzoe, Ēteriskā eļļa 5ml

Detalizēti Kvalitāte: 100% tīra ēteriskā eļļa
Tilpums: 5ml
Artikuls: cel0092
Izcelsmes valsts: Taiezeme
Cena: 4,78 €
Apraksts

100% ēteriskā eļļa lietošanai kosmētikā. Benzoina sveķus iegūst no tropiska koka, kura dzimtene ir Āzija- Sumatra, Java, Malaizija, Laosa, Vjetnama, Ķīna. Ēteriskās eļļas ieguvei nepieciešamos sveķus iegūst, veicot iegriezumus koka mizā un pēc tam ievācot saules un gaisa ietekmē sacietējušos sveķu gabaliņus.

Benzoina ēterisko eļļu iegūst no sveķiem, apstrādājot ar šķīdinātājiem- alkoholu vai glikolu.

Tūkstošiem gadu Āzijā benzoina sveķus izmanto smaržkociņu gatavošanai, dažādos rituālos kā Ļauno garu izdzinēju un atbaidītāju. Ķīnā benzoinu izmanto kā antiseptisku līdzekli urīnceļu un gremošanas trakta saslimšanas gadījumos. Ārīgi benzoina tinktūru izmanto brūču un izsitumu kopšanai kā sausinošu, dezinficējošu līdzekli.

Benzoe ēteriskās eļļas aromāts ir bagātīgs, silts un spēcinošs. Iedarbojas nomierinoši, mazina stresu un kliedē depresiju. Ir antiseptiska ar savelkošu iedarbību un pretiekaisuma īpašībām, dziedē akni, ievainojumus, mazina apsārtumu.

Izmanto kosmētikas produktos sausai arī saplaisājošai ādai, jo veicina brūču dzīšanu. Benzoe attīra ādu, sašaurina poras, veicina ādas elastību un uzlabo asins cirkulāciju. To pievieno masāžas eļļās vai vannai, lai atvieglotu ādu no vispārējām niezēm un sāpēm, der arī pret artrītu un rematismu, atvieglo muskuļu stīvumu. 

Ieteicams glabāt mājas aptieciņā.  

Pirms ēterisko eļļu lietošanas grūtniecības laikā obligāti konsultējaties ar ārstu, jo neatbilstoša to lietošana var radīt grūtniecības pārtraukšanas draudus!