Ēteriskā eļļa Roze Otto 5ml

Detalizēti 5% VĪNOGU KAULIŅŅU eļļā
Tilpums: 5 ml
Ražots: Latvijā
Art: EAOV02-5
Cena: 9,15 €
Apraksts

Ēteriskā eļļa Roze Otto 5% vīnogu kauliņu eļļā. Otto Rozes esences ir vienas no visdārgākajām, iegūtas ļoti rūpīgā destilēšanas procesā no Bulgāru un Damaskas rozēm. Unikāli destilētā Otto rozes eļļa ir absolūti tīra un vērtīga, un,  lai iegūtu 1 kg eļļas, nepieciešams 4000 kg ziedu. 

Otto rozei piemīt neskaitāmi daudz labo īpašību ādas košanā, tā lieliski stimulē un uzmundrina to, padarot tās izskatu jaunāku un piešķirot dabisku, veselīgu toni. Tai piemīt nenovērtējamas mitrinošās īpašības, kas mazina ādas sausumu un atūdeņošanos, tā ir lieliski piemērota visiem ādas tipiem, īpaši sausai un jutīgai, kā arī dažādu iekaisumu kairinātai ādai. Otto rozes eļļā esošie antioksidanti pasargā ādu no kaitīgās saules ietekmes un oksidatīvā šūnu stresa, palēninot ādas novecošanās procesus. Tai piemīt dziedējošas īpašības, kas paātrina audu reģenerāciju un samazina rētaudu veidošanos. Ārstnieciskās īpašības šai rozei piemīt dēļ tās sastāvā esošajiem dabīgajiem terpentīniem (Citrolenola un Geraniola). Rožu eļļa labvēlīgi iedarbojas uz ādas virskārtā esošajiem kapilāriem, novēršot ādas apsārtumu, nodrošinot vienmērīgu toni un veicinot veselīgu tās izskatu. Šis efekts tiek panākts pateicoties sastāvā esošajam farnezolam.

Pateicoties rožu eļļas labajām īpašībām, tā tiek plaši pielietota kosmētikas produktos, lai samazinātu grumbu veidošanos un aizkavētu priekšlaicīgu ādas novecošanās. Eļļa uzlabo ādas veselības stāvokli, padarot to gludāku, jauneklīgāku, mīkstinātu un starojošāku. Tā nomierina, balansē un uzmundrina to, kā arī baro un spēcina matus, padarot tos neatvairāmus.

Lietošana: Aromalampa - 5 pilieni, vannā - 6-8 pilieni,  masāža (piedeva pamateļļai) - 1-5 pilien,i kosmētisko līdzekļu aromatizēšana - 1-4 pilieni uz 10ml

Pārbaudīt uz individuālo jūtīgumu. Izvairīties no nokļūšanas acīs. Grūtniecības laikā lietot ar īpašu piesardzību