Fenheļa ēteriskā eļļa 10ml

Detalizēti Tilpums: 10ml
Zīmols: Viza Oil Group
Artikuls: EVOG51
Ražots:ES
Cena: 6,59 €
Apraksts

Fenheļa ēteriskai eļļai ir spēcīgas reģenerējošas un limfoatteces īpašības. Ir ļoti labi noderīga kuperozai, ļenganai un raupjai ādai ar noslieci uz tūsku.

Šī eļļa ir būtiska sastāvdaļa liftinga maisījumos, ko izmanto sejas masāžai . Tā atjauno un uzlabo ādas elastību sevišķi pēc strauja svara samazināšanās 

Sejas krēmos fenhelis palīdz izlīdzināt grumbas, noņem tūsku, atjauno un uzlabo  ādas  epidermu un piešķir tai vienmērīgu krāsu. Ieteicams nobriedušai, pelēkai, nespodrai, taukainai ādai. Ir lielisks līdzeklis pret pinnēm. Labs līdzeklis pret celulītu.

Attīra organismu, izvada toksīnus. Pievieno masāžas eļļām vai vannai, lai palīdzētu pret bronhītu, gremošanas traucējumiem, meteorismam. 

Ar savām attīrošajām īpašībām fenhelis atvaira arī negatīvo enerģiju. Fenhelis ir saistīts ar drosmi, spēku un ilgmūžību. Fenhelis aizsargā cilvēka enerģētisko lauku. Tas tiek saistīts arī ar dziedināšanu, dzīvīgumu un vīrišķību.  

Fenheļa ēterisko eļļu labi kombinēt  ar anīsu, ģerāniju, lavandu, rozi, sandalkoku, kardamonu,  greipfrūtu, mandarīnu,  citronu, koriandru.

Eļļa paredzēta ārīgai lietošanai

Pirms ēterisko eļļu lietošanas grūtniecības laikā obligāti konsultējaties ar ārstu, jo neatbilstoša to lietošana var radīt grūtniecības pārtraukšanas draudus!