Ingvers, Ēteriskā eļļa 10ml

Detalizēti Kvalitāte: 100% tīra ēteriskā eļļa
Tilpums: 10ml
Artikuls: cel-0031
Izcelsmes valsts: Ķīņa
Cena: 6,96 €
Apraksts

100% ēteriskā eļļa lietošanai kosmētikā. Āzijā ingveru izmanto gan pārtikā, gan medicīnā- jau gadsimtiem ilgi- kā pret caurejas līdzekli un pret nelabu dūšu, ķīnieši to lieto sirds darbības uzlabošanai. Ēterisko eļļu no šī auga saknēm iegūst ar tvaika destilāciju.

Ingvera ēteriskajai eļļai piemīt spēcīgs, pikants aromāts ar citrusa un piparu piedevu, tas sasilda, uzmundrina un stimulē. Šai ēteriskajai eļļai piemīt pret mikrobu, antibakteriālas, stimulējošas, pretsāpju īpašības. Pievienojot ingvera ēterisko eļļu krēmiem, ķermeņa sviestiem vai masāžas eļļām, iegūsiet uzmundrinošu aromātu un pretcelulīta iedarbību.

Ingvers lieliski darbojas kā pret saaukstēšanās līdzeklis- ēteriskās eļļas lietošana ārīgi atvieglos saaukstēšanās simptomus, palīdzēs pret nelabu dūšu un nomāktību, lietota masāžām- tonizēs ādu un palīdzēs cīņā ar celulītu.

Ingvera ēterisko eļļu var lieliski kombinēt ar citām citrusu ēteriskajām eļļām- bergamoti, apelsīnu, ilang-ilang.

Pirms ēterisko eļļu lietošanas grūtniecības laikā obligāti konsultējaties ar ārstu, jo neatbilstoša to lietošana var radīt grūtniecības pārtraukšanas draudus!