Ingvers, ēteriskā eļļa 5ml

Detalizēti Art.EE0711-5
Tilpums: 5ml
Izcelsmes valsts: Ķīna
Kvalitāte: 100% dabīga un tīra ēteriskā eļļa
Pieejamība: Pieejams
Cena: 5,93 €
Apraksts

Botāniskais nosaukums: Zingiber officinales

Auga daļas: saknes

Ieguves metode:Tvaika destilācija

Klasifikācija (nots):vidējā nots

Aromāts:svaigi-pikanta,spēcīga, eksotiska, izmanto smaržām

Enerģētika (čakras), garīgā un emocionālā iedarbība: 1.čakra - izdzīvošana un dzīves balsts , 2. čakra- attiecības un radošā enerģija, 3. čakra - dzīvot spēks un enerģija, 4. čakra - sirds beznosacījuma mīlestība, 5. čakra - patiesība un pašizteikšanās, līdzsvarojoša, vitalizējoša, aizsargājoša, attīroša. Veicina gatavību pieņemt lēmumus.

Iedarbība: pretsāpju, antibakteriāla, pretiekaisuma, antioksidants, antiseptiska, pretkrampju, afrodīzijs, savelkoša, antimeteorisma, pret galvassāpēm, veicina aknu un žultsceļu darbību , veicina svīšanu, veicina gremošanu, diurētiska, mukolītiska, pretdrudža, pret aizcietējumiem, stimulējoša, veicina gremošanu, tonizējoša

Ieteikumi: Ingvers palīdz pret daudzām slimībām, piemēram, muskuļu krampjiem un pret migrēnu. Ingvers palīdz pie artrītiem, elpceļu infekcijām, reimatisma, gremošanas traucējumiem, caureju, muskuļu sāpēm, pret nelabumu pie ķīmijterapijas, pret herpi. Ingvera eļļa ir laba sirdij, jo tā samazina holesterīna līmeni un novērš trombu veidošanos.

Recepte: Masējot ar ingvera saknes ē.eļļas maisījumu, mazinās sāpes kakla u.c. muskuļos, to vai izmantot to kā līdzekli sirds slimību, asinsspiediena, depresijas vai impotences ārstēšanā. Ingvera saknes ē.e. attīra un novērš blokus organismā,paverot dinamiku uz izveseļošanos, veicina veselīgu aknu darbību, afrodīzijs. Maisījums - greipfrūts, bergamote, krustnagliņas, kanēlis, kurkuma, melnie pipari, jasmine, neļķe un ilang ilang. Lieto 40pil.šī maisījuma uz 100ml bāzes eļļas.