Laims, Ēteriskā eļļa 5ml

Detalizēti Kvalitāte: 100% tīra ēteriskā eļļa
Tilpums: 5ml
Artikuls: cel0040
Izcelsmes valsts: Meksika
Cena: 3,87 €
Apraksts

100% ēteriskā eļļa lietošanai kosmētikā. Laima ēterisko eļļu iegūst no laima augļu mizas un tai piemīt izteikts un spēcīgs atsvaidzinošs, atdzīvinošs, uzmundrinošs aromāts.

Šī ēteriskā eļļa ir lieliska cīņā ar celulītu- pievienojiet to skrubim, ķemeņa sviestam vai eļļai, ko lietojat, lai uzpostu ķermeni vasarai un pludmales sezonai! Daži pilieni laima ēteriskās eļļas piedevas vannai sniegs uzmundrinošu, atsvaidzinošu peldi.

Iedarbība: spēcīgs antioksidants, pretiekaisuma, pretsāpju, spazmolītiskas, žultsdzenošas īpašības , mazina paaugstinātu temperatūru, veicina vēdera izeju. Regulē vēdera izeju, stimulē šlakvielu un toksīnu izvadīšanu no organisma, pazemina arteriālo asinsspiedienu, holisterīna līmeni asinīs. Efektīvs atjaunojošs līdzeklis.

Psiho- emocionālā iedarbība: nomierina, uzmundrina, veicina seksualitāti.

Kosmetoloģija: atjauno ādu, atsvaidzina to, atjauno tās elastību.

Ādas reakcija: neliela kņudināšana.

Svarīgi! Citrusaugļu ēteriskās eļļas var būt gaismjūtīgas- izraisīt ādas kairinājumu, apsārtumu, apdegumus un pastiprinātu pigmentāciju UV staru ietekmē, tādēļ tās nevajadzētu lietot 12 stundas pirms došanās tiešos saules staros un pievienot sauļošanās kosmētikai/eļļām.

Ieteicams glabāt mājas aptieciņā.  

Pirms ēterisko eļļu lietošanas grūtniecības laikā obligāti konsultējaties ar ārstu, jo neatbilstoša to lietošana var radīt grūtniecības pārtraukšanas draudus!