Palmroze, Ēteriskā eļļa 5ml

Detalizēti Kvalitāte: 100% tīra ēteriskā eļļa
Tilpums: 5ml
Artikuls: cel0062
Izcelsme: Austrumindija
Cena: 3,93 €
Apraksts

Palmarozes ēteriskā eļļa tiek iegūta no palmarozes zāles kaltētajām lapām, kuras ievāc pirms auga ziedēšanas. Šīs ēteriskās eļļas ieguve notiek ar tvaika destilācijas metodi. To sauc arī par Turcijas ģerāniju vai Austrumindijas ģerāniju.

Palmarozes ēteriskā eļļa kļūst arvien populārāka kosmētikā, jo tai ne tikai piemīt lielisks, salds, ziedu aromāts, bet arī tās plašā pielietojuma un universālo īpašību dēļ – tā ir antibakteriāla, pret drudža, antiseptiska, mitrinoša un līdzsvarojoša.

Palmarozes ēteriskā eļļa, pievienota ādas kopšanas līdzekļiem, mitrina, līdzsvaro ādas taukainās un sausās zonas, uzlabo ādas elastību, veicina ādas atjaunošanos, rētu un brūču dzīšanu, uzlabo aknes, dermatīta skarta ādas stāvokli.

Palmarozes ēteriskā eļļa īpaši piemērota kā piedeva iekaisušas ādas mazgāšanas līdzeklim,  pret grumbu krēmos, kombinētas ādas kopšanai paredzētos līdzekļos, ādas elastības uzlabošanai, pret striju eļļās un sasprēgājušas, bojātas ādas kopšanai.

Palmarozes ēteriskā eļļa saskan ar  ģerānijas, bergamotes, laima, rozmarīna un ilang- ilang ēteriskajām eļļām.

Ieteicams glabāt mājas aptieciņā.  

Pirms ēterisko eļļu lietošanas grūtniecības laikā obligāti konsultējaties ar ārstu, jo neatbilstoša to lietošana var radīt grūtniecības pārtraukšanas draudus!