Tangerīns, Ēteriskā eļļa 5ml

Detalizēti Kvalitāte: 100% tīra ēteriskā eļļa
Tilpums: 5ml
Artikuls: cel0047
Izcelsmes valsts: Brazīlija
Cena: 3,39 €
Apraksts

Tangerīna ēterisko eļļu iegūst no šo augļu mizām ar auksto spiešanas metodi. Tangerīns ir neliels, mazliet vairāk kā 6 metrus augsts koks ar dzeltenoranžiem augļiem. Šī auga dzimtene ir Ķīna, bet 1805 gadā tos ieveda Eiropā un četrdesmit gadus vēlāk- ASV, tādēļ šobrīd lielākās šīs ēteriskās eļļas ražotājvalstis ir ASV, Grieķija, Spānija, Alžīrija, Gvineja.

Tangerīna ēteriskā eļļa ir maiga un to droši var izmantot grūtniecības laikā.

Tangerīna ēteriskā eļļa ir lieliski kombinējama ar bazilika, bergamotes, kumelītes, salvijas, vīraka, ģerānijas, greipfrūta, lavandas, citrona, neroli, apelsīnu un rožu ēteriskajām eļļām.

Tangerīna eļļai piemīt antiseptiskas, pret spazmu, tonizējošas, organisma aizsargspējas uzlabojošas, apetīti uzlabojošas, gremošanas sistēmu stimulējošas un nervu sistēmu nomierinošas īpašības.

Ādas kopšanā tangerīna ēteriskā eļļa piemērota visiem ādas tipiem, īpaši ādai ar strijām vai striju profilaksei, ādai ar noslieci uz iekaisumu veidošanos, ādai ar rētām.

Svarīgi! Citrusaugļu ēteriskās eļļas var būt gaismjūtīgas- izraisīt ādas kairinājumu, apsārtumu, apdegumus un pastiprinātu pigmentāciju UV staru ietekmē, tādēļ tās nevajadzētu lietot 12 stundas pirms došanās tiešos saules staros un pievienot sauļošanās kosmētikai/eļļām.

Ieteicams glabāt mājas aptieciņā.  

Pirms ēterisko eļļu lietošanas grūtniecības laikā obligāti konsultējaties ar ārstu, jo neatbilstoša to lietošana var radīt grūtniecības pārtraukšanas draudus!