Ēteriskā eļļa LAVANDA Ceano Cosmetics 10ml

Detalizēti Tilpums: 10 ml
Ražots: Latvijā
Art: CC4263
Cena: 4,84 €
Apraksts

Iedarbība: pretsāpju, antibakteriāla, pretiekaisuma, antiseptiska, pretkrampju, antimeteorisma, veicina aknu un žultsceļu darbību, veicina gremošanu, stimulējoša, dezodorējoša, diurētiska, menstruāciju ciklu regulējoša, atbaida insektus, nomierinoša, dziedējoša

Ieteikumi: Palīdz gandrīz pret visām problēmām: elpošanas sistēmai, ausīm, galvassāpes un migrēnas, vēdera uzpūšanās, caureja, slikta dūša, depresija, bezmiegs, nervozitāte, sirdsklauves, ātra sirdsdarbība, paaugstināts asinsspiediens, menstruāciju krampji, dzemdībās, abscesi, pinnes, ādas iekaisumi, brūces, kukaiņu kodumi, apdegumi, slimības , muskuļu spriedze un sāpīgums, sastiepumi, reimatisms, išiass u.c.

Recepte: Maisījums jūtīgas ādiņas kopšanai: jasmīns+lavanda+mandarīns (1:2:1). Maisījuma 10pil.pievieno sejas attīrītājam ar gurķu ekstraktu vai krēma bāzei.

Uzmanīgi! Nelietot grūtniecības pirmajos 3 mēnešos.

 Sekmē pašizziņu, meditāciju, ātru spēka atjaunošanosun nodrošina pilnīgu enerģētisku relaksāciju. Kliedē garīgu nogurumu, gurdenumu, novēršpārpūlēšanos, galvassāpes, reiboņus, ģīboņus, bezmiegu.  Spēcina imūnsistēmu, kā arī vērā ņemami pasargā nosaslimšanas ar gripu, ja epidēmijas laikā gaisu aromatizē ar lavandu.Tiek plaši izmantotsārstējot bronhītu, pneimoniju un aizsmakumu. Nonāvē daudzas baktērijas, īpašistreptokokus un citus vīrusus.Stimulē sirds asins apgādi, normalizē sirds ritmu,ārstē hipertoniju un aizdusu.  Nav ieteicams pirmajos četrosgrūtniecības mēnešos, jo lavanda var izsaukt spontāno abortu, kā arī vēžaslimniekiem laikā, kad tos ārstē ar ķīmisko terapiju.  Ieteicams glabāt mājas aptieciņā, jo lavandas ēteriskāeļļa tiek ieteikta, kā pirmā palīdzība apdeguma gadījumā.

Lavandai ir izcilas nomierinošas unbezmiegu kliedējošas īpašības, tā līdzsvaro un noņem satraukumu. Palīdz pretdepresiju, kritiskās situācijās, nomierina aizkaitināmību un atbrīvo no stresa,tādējādi palīdz arī saspringtiem muskuļiem un muskuļu spazmām. Lavanda irnoderīga pret alerģijām, anoreksiju, reiboņiem, bezmiega (arī bērniem), sienadrudzi, galvassāpēm, traumām, histēriju, bailēm, murgiem, nervu spriedzi.