Dead Sea Mud Nāves jūras dubļi 300g

Detalizēti Svars: 300g
Zīmols: Health&Beauty
Izcelsmes valsts: Izraēla
Art.H&B05053
Cena: 4,69 €
Apraksts

100% dabīgi Nāves jūras dubļi. Dubļi attīra ādu, uzlabo asinsriti un palīdz atslābināt nogurušus vai sāpošus muskuļus.

Šie dabīgie, attīrošie Nāves jūras dubļi ar mikroelementiem un svarīgākajiem minerāliem palīdz atjaunot minerālu līmeni ādā, ir efektīvs līdzeklis pret muskuļu saspringumu, dziļi attīra un uzlabo asinsriti, nodrošinot ādai veselīgu un mirdzošu izskatu.

Nāves jūras dubļi ir izkaltēti un sasmalcināti- ērtākai lietošanai un ilgstošai uzglabāšanai. Šis vērtīgo minerālvielu un sāļu maisījums ir īpaši piemērots problemātiskai ādai- gan sejai, gan ķermenim, kā arī matu kopšanā.

Nāves jūras dubļus izmanto maskās- gan vienkārši sajaucot ar ūdeni, ziedūdeni vai augu novārījumu, gan kombinācijā ar citām vērtīgām sastāvdaļām- augu, augļu un piena pulveriem, aļģēm, sāli, māliem. Nāves jūras dubļus var pievienot skrubjiem, ķermeņa ietīšanās maisījumiem, krēmveida un želejveida pīlingiem, vannām un ziepēm.

Pirms lietošanas uzsildīt!

Sagatavošana lietošanai: uzsildīt aizvērtu iepakojumu traukā ar karstu ūdeni. Var sildīt atvērtu iepakojumu mikroviļņu krāsnī 2 minūtes vidējā (Medium) temperatūras režīmā.

Lietošana: uzklāt siltus dubļus biezā kārtā uz visa ķermeņa. Ļaut iedarboties 15 - 20 minūtes, pēc tam rūpīgi noskalot ar siltu ūdeni.

Padoms: pēc dubļu uzklāšanas konkrētai ķermeņa zonai, to var aptīt ar plēvi, lai saglabātu siltumu un izvairītos no dubļu izsmērēšanās.

Uzglabāšana: pirms atvēršanas uzglabāt vēsā, sausā vietā. Izlietot 2 stundu laikā pēc atvēršanas.

Brīdinājumi: Tikai ārīgai lietošanai!  Uzmanīties, lai dubļi nebūtu pārāk karsti.

Nelietot, ja ir brūces vai bojāta āda. Nav ieteicams lietot uz sejas. Izvairīties no iekļūšanas acīs.