GERARD'S BEAUTY SHAPING REDUCING 250ml – TERMOAKTĪVS LIPOLĪTISKS FORMU ATJAUNOJOŠS ĶERMEŅA KRĒMS

Detalizēti Termoaktīvs intensīvas iedarbības pretcelulīta
krēms taukaudu destrukcijai, efektīvai liekā šķidruma izvadīšanai
Nesatur parabēnus
Artikuls: P0001214
Tilpums: 250ml
Ražots: Itālijā
Cena: 36,50 €
Apraksts

Termoaktīvs krēms ar liposomām difūzā celulīta un lokalizētu tauku nogulsnējumu likvidēšanai , neestētisku problēmzonu ārstēšanai.
Tas iedarbojas uz lokālu zonu augšdelmu, vēdera, augšstilbu, gurnu un sēžamvietas tauku nogulsnējumiem, pateicoties trīskāršai iedarbībai, ko sekmē:
- 3% bērza ekstrakta, 3% efejas ekstrakta un 4% zirgkastaņa ekstrakta sinerģiskā kombinācija, kas izšķīdina un izvada stagnantos tauku nogulsnējumus, lieko šķidrumu un toksīnus.
- 3% Hydroxyprolisilane®, hidroksiprolīna silanola biokomplekss, kas pastiprina kolagēna šķiedru sintēzi, lai pretdarbotos ādas atslābumam un grūti novēršamam fibrozajam celulītam, nodrošinātu audu un ādas vienmērīgu gludumu.
- 8% hidrolizētas kviešu olbaltumvielas rezūltātu nostiprināšanai un jaunu defektu nepieļaušanai , uzturot audu veselumu.
Pielietojuma rezultātā neilga laika posmā tiek iegūta redzami un jūtami gludāka āda, atjaunotas un izteiksmīgākas ķermeņa kontūras bez celulīta pazīmēm.
INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI
Lieto klājot nelielu daudzumu uz problēmzonām, cirkulārām kustībām. 
!Pēc lietošanas rūpīgi nomazgāt rokas. Šis produkts satur nikotīna ēterus. Apsarkums un viegla kņudināšana ir normāla reakcija, ko rada produkta termogēniskā reakcija. Izvairieties no saskares ar acīm un gļotādām. Nelietot grūtniecības laikā.
Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.