GERARD'S BEAUTY SHAPING SNELLING 250ml – INTENSĪVS KRĒMS CELULĪTA NOVĒRŠANAI UN ŪDENS AIZTURES ĀRSTĒŠANA

Detalizēti Koriģējošs krēms, kas uzlabo ķermeņa formu, veicina limfas cirkulāciju, novērš liekā šķidruma uzkrāšanos audos, sašķeļ tauku šūnas un palīdz izvadīt gala produktus no organisma
Nesatur parabēnus
Artikuls: D0000239
Tilpums: 250ml
Ražots: Itālijā
Cena: 36,00 €
Apraksts

Intensīvs krēms pat visgrūtāk novēršama celulīta, ūdens aiztures un izkliedētu tauku nogulsnējumu izraisītu defektu ārstēšanai un novēršanai.
Rezultātus garantē sastāva efektīvie komponenti:
2,5% Lavandas ēteriskā eļļa un 3% Salvijas kombinācija tonizē audus un izvada lieko šķidrumu, koncentrētais Kofeīns farmaceitiskā līmenī (0,4%) veic pastiprinātu liekā šķidruma un toksīnu drenāžu, darbojas lipolītiski.
Citrons (3%) pastiprina lipolītiskos procesus, nostiprina un detoksicē audus. 
10% Saldā mandeļu eļļa ar barojošām un elastizējošām īpašībām, spēcina epidermas šūnu membrānas, atjauno un aizsargā ādu. Pēmērots lietošanai trauslu kapilāru gadījumā. Drīza laika periodā atjaunojas ķermeņa izteiktas kontūras, labs ādas stāvoklis, tā ir izteikti gludāka un elastizētāka.Zaudējot ķermeņa apjomus vēlams nobeiguma posmā papildus lietot Raxodo krēmu audu, ādas savilkšanai.
INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI
Uzklāt ar apļveida kustībām uz defektu skartajām ķermeņa zonām vai visam ķermenim izņemot krūtis. Lieto kursveidā rītos un vakaros līdz sasniegts vēlamais rezūltāts.
Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts