Cocoa Brown by Marissa Carter paštonējošs gēls Instant Tan Bronzing Gel Matte 150ml

Detalizēti Pašiedeguma gēls ar matētu efektu
Artikuls: 013907
Tilpums: 150ml
Zīmols: Cocoa Brown by Marissa Carter
Ražots: Īrijā
Cena: 10,95 €
Apraksts

Instant Tan Bronzing Gel Matte

150ml

Pašiedeguma želeja, kas piešķir tūlītēju un matētu iedegumu

Pašiedeguma želeja tūlītējam, matētam iedegumam ir viegli nomazgājama un acu mirklī nožūst, tādēļ ir lielisks skaistumkopšanas produkts negaidītiem, svarīgiem notikumiem. Piešķir ādai patīkami svaigu un tropisku gardēnijas aromātu.

Želeju ir viegli uzklāt, rezultāts ir viendabīgs un āda nepaliek lipīga. Lieliski piemērota arī sejas konturēšanai, nerada komedonus.

Lietošana: Uzklāt želeju uz TANNING MITT cimda un pēc tam ar cimdu uzklāt uz tīras, sausas ādas. Ļaut nožūt. Piemērots ikdienas lietošanai. Pēc produkta lietošanas nomazgāt rokas. Produkts ir nomazgājams. NB! Nomazgājami pašiedeguma līdzekļi var notraipīt gaišu apģērbu. 24-48 stundas pirms lietošanas veikt alerģijas testu.

 

Kvalitatīvie Cocoa Brown pašiedeguma produkti no Īrijas nodrošina glītu un dabiska izskata iedegumu.

Visiem Cocoa Brown sērijas produktiem ir patīkams un svaigs tropu ziedu aromāts. Tie nesatur parabēnus, ir maigas iedarbības, tādēļ ir piemēroti arī jutīgai ādai.

Cocoa Brown pašiedeguma produktus ir ērti lietot, tie ātri nožūst, nepadara ādu lipīgu un oranžu. Rezultāts ir viendabīgs un dabisks.

Zīmola radītāja, jaunā un talantīgā Marisa Kārtere (Marissa Carter) izveidoja Cocoa Brown kā start-up uzņēmumu, iegūstot 2013. gadā Īrijas labākā start-up uzņēmēja godalgu. Marisa patiesi ir likusi pamatu kam nozīmīgam - tieši viņa aizsāka konturēšanu jeb tonturēšanu ar pašiedeguma produktiem. Šī popularitāti ieguvusī tehnika ļauj izcelt tavus glītos sejas vaibstus.

Cocoa Brown produktu lielas cienītājas ir arī pamanāmās sabiedrības dāmas Hloja Kardašjana (Khloe Kardashian) un Kailija Dženere (Kylie Jenner), kas ir slavenas ar glītu iedegumu visa gada garumā.

Nu vari arī Tu izcelties ar glīti zeltainu vai šokolādes brūnu iedegumu visa gada garumā. No plašā produktu klāsta ikviens atradīs sev piemērotu līdzekli.