FAKE BAKE The Face Anti-Ageing Self-Tan Lotion with Matrixyl-3000® 60ml - Paštonējošs pret-novecošanās sejas losjons ar Matrixyl-3000®

Detalizēti Art: FACE-3000
Tilpums: 60ml
Zīmols: FAKE BAKE
Cena: 29,00 €
Apraksts

Produkts apvieno augstākās kvalitātes paštonejošās sastāvdaļas ar "Sederma®" un Matrixyl-3000 klīniskajiem pētījumiem, lai Jūsu āda iegūtu tikai to labāku, mazinot un aizkavējot  krunciņu veidošanos. Papildus sastāvdaļas mitrinās Jūsu sejas ādu, padarot to samtainu. Lietojiet produktu katru dienu, iegūstiet Jums vēlamo iedeguma toni, neaizprosto poras. Lieliska izvēle normālai un sausai ādai. 

Nācis klājā 2014.gadā, Fake Bake The Face Self-Tan Lotion apvieno aukstākās kvalitātes paštonejošās sastāvdaļas ar "Sederma®" un Matrixyl-3000 klīniskajiem pētījumiem, lai Jūsu āda iegūtu tikai to labāku, mazinot un aizkavējot  krunciņu veidošanos. Augu valsts sastāvdaļas mitrinās Jūsu sejas ādu, padarot to samtainu un gludu. Lietojiet produktu katru dienu, iegūstiet Jums vēlamo iedeguma toni. Produkts neaizprosto poras! Labākam rezultātam lietojiet Fake Bake Bamboo Buffing  pīlingu sejai.

Lietošana:

• Vienmēr lietojiet ūdens necaurlaidīgos cimdus  

• Labi sakratiet produktu pirms lietošanas

• Lietojiet produktu vakaros, lai nakts laikā tonis var attīstīties, vai dienas laikā kā tonējošo mitrinātāju

• Lietojiet nelielu devu produkta, ar cirkulējošām kustībām iemasējiet to sejas ādā

• Tumšākam rezultātam, lietojiet produktu katru vakaru

• Mazgājoet seju ar siltu ūdeni 

Ādas tips: normāla, sausa

Ādas tonis: gaiša, vidēja

 

Iedarbības laiks: 4-6 stundas