TOPFER krēms krūšu galu kopšanai ar BIO kliņģerītes ekstraktu

Detalizēti BIO Krēms krūšu galu kopšanai
Tilpums: 30ml
Zīmols: TOPFER
Ražots: Vācijā
Cena: 7,20 €
Apraksts

Krēms krūšu galu kopšanai ar BIO kliņģerītes ekstraktu

Kopj un aizsargā krūšu galus zīdīšanas periodā, un arī pēc tā. Līdzekļa dabīgajām sastāvdaļām piemīt pretiekaisuma īpašības un dziedējošs efekts. Pirms atkārtotas zīdīšanas nav nepieciešams krēmu notīrīt.

Izmantojot augstas kvalitātes dabīgas sastāvdaļas no bioloģiskām lauku saimniecībām, Töpfer ir izstrādājis īpaši maigu un aizsargājošu sēriju bērnu, zīdaiņu un māmiņu ādas kopšanai.

Visi Töpfer produkti ir izgatavoti pēc striktiem dabīgās kosmētikas standartiem. To pierāda BDIH sertifikāts. Produktu sastāvā nav sintētisko smaržvielu, krāsvielu un konservantu, turklāt ražošanas procesā Töpfer neizmanto minerāleļļas un produktu testēšanai neizmanto dzīvniekus.

BDIH - harmonijā ar cilvēku un dabu

BDHI sefrtifikācijas etiķete patērētājiem garantē, ka sertificēto produktu ražošanā ir izmantotas tikai tās izejvielas, kas atbilst BDIH standartiem. Visiem marķētajiem produktiem nodrošināta nepārtraukta un neatkarīga kontrole. 

Izejvielas

Augu izcelsmes izejvielām jābūt bioloģiski sertificētām.

Dzīvnieku izcelsmes izejvielas

Ir atļauta dzīvnieku ražoto izejvielu, piemēram, piena un medus, izmantošana. Ne ražošanas procesā, ne galaproduktu izstrādē netiek veikti eksperimenti ar dzīvniekiem.

Aizliegtās vielas:

Nav atļauts izmantot vielas no šādām grupām:

mākslīgās krāsvielas;

mākslīgās aromātvielas;

etoksilētās izejvielas;

silikoni;

parafīns un citi naftas produkti.

Radioaktīvais starojums

Nav atļauta augu un dzīvnieku izcelsmes izejvielu, kā arī galaproduktu apstrāde ar jonizējošo starojumu.