Trind Cosmetics ir Holandes uzņēmums ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi nagu, roku un kāju kopšanas sfērā. Trind produkti ievērojami  uzlabo roku un kāju ādas stāvokli , kā arī kutikulu un nagu stāvokli, padarot  tos stiprākus un skaistākus. 

Pateicoties daudzgadu pieredzei, plašiem laboratorijas pētījumiem un nepārtrauktai komunikācijai ar klientiem, Trind arī kļuva par ekspertu roku un nagu kopšanas sfērā. Kā rezultātā, Trind var piedāvāt miljoniem cilvēku visā pasaulē, atbilstošu risinājumu jebkurai nagu problēmai.

TRIND Produkti

Trind ir eksperts nagu, roku un kāju kopšanas sfērā. Visi produkti ir izgatavoti no augstas kvalitātes izejvielām, un katrs līdzeklis ir paredzēts konkrētās nagu problēmas risināšanai.

Visi līdzekļi Trind ir unikāli un efektīvi, tie ievērojami uzlabo nagu un kutikulu stāvokli, roku un kāju ādu.

TRIND novērš Nagu problēmas

Nagu problēmas - ļoti bieži sastopama parādība. Nagu stāvokli ietekmē gan iekšējie, gan ārējie faktori. Ikdienas saskarsme ar ūdeni un mazgāšanas līdzekļiem  izžāvē  nagu plāksnes. Negatīvu lomu spēlē arī vecums. Raksturīgi, ka pēc 40 gadiem, nagiem zūd elastība  un tie maina savu struktūru, nagi kļūst sausi un trausli. 

Trind – ir eksperts roku un nagu kopšanā. Tāpēc, tas var piedāvāt efektīvu risinājumu jebkurai nagu problēmai.


Trind Cosmetics (Nīderlande)