ECHOSLINE KARBON 9 DĀVANU KOMPEKTS

Detalizēti Profesionālu matu kopšanas līdzekļu dāvanu komplekts
Ietilpst: 1. KARBON 9 ogļu šampūns, 350 ml- 1gab
2. KARBON 9 ogļu maska, 300 ml - 1 gab
3. KARBON 9 aizsargajošs ogļu serums, 3 ml - 1 gab
Art. TMPKit1
Sastāvā: Bambusa ogle, Neem eļļa,
mango, papaijas un ananāsu ekstrakts,
nātres, salvijas, pelašķu ekstrakts,
NESATUR: sulfātus, silikonus, parabēnus
Ražots: Itālijā
Zīmols: ECHOSLINE
Standarta cena: 16,20 EUR
Cena: 16,20 €
Apraksts

Šampūns ideāli piemērots ķīmiski apstrādātiem un stresam pakļautiem matiem. Bagatināts ar 9 augu ekstraktiem un ar aktivētu augu ogli. Attīra matus, likvidē piemaisījumus, kas ir sastopami pilsētas vidē. Mati kļūst mīksti un mirdzoši, iegūstot veselīgu izskatu. LIETOŠANA: ieklāt mitros matos, viegli iemasēt, pēc tam izskalot. NESATUR: sulfātus, silikonus,  parabēnus. 

Maska ideāli piemērota ķīmiski apstrādātiem un stresam pakļautiem matiem. Bagatināta ar 9 augu ekstraktiem un ar aktivētu augu ogli. Kondicionē, baro un stiprina matus. Rezultātā, mati kļūst dzīvīgi un mīksti, iegūstot veselīgu izskatu. LIETOŠANA: uzklāt uz nosusinātiem ar dvieli matiem visā to garumā, vienmērigi izķemmēt un atstāt uz 3 - 5 min., pēc tam izskalot. NESATUR: sulfātus, silikonus,  parabēnus.

Serums ideāli piemērots ķīmiski apstrādātiem un stresam pakļautiem matiem. Bagatināts ar 9 augu ekstraktiem un ar aktivētu augu ogli. Aizsargā no apkārtējās vides agresīvas ietekmes, rada hermētisku mikroaizsargplēviti apkārt matam. Viegla seruma tekstūra ātri iesūcas, acumirklī mati kļūst mīksti un mirdzoši, iegūstot veselīgu izskatu bez smaguma sajūtas. Melnas krāsas produkts arī piemērots gaišiem un balinātiem matiem. LIETOŠANA: ieklājiet dažus pilienus līdzekļa uz mitriem vai sausiem matiem. Neskalojiet. NESATUR: parabēnus.

ECHOSLINE KARBON 9 – līnija uz bambusa ogles bāzes, bagātināta ar 9 augu ekstraktiem, attīra, aizsargā galvas ādu un matus no ārējiem piesārņojumiem, izved toksīnus. 98% sastāv no naturāliem komponentiem.

SASTĀVĀ:

100% dabīga bambusa ogle ar jaudīgo detox iedarbību, absorbē kaitīgus piemaisījumus, aizsargājot matus no piesārņojošajām vielām, kas ir klātesošas pilsētas vidē.

Eļļas maisījumam no 9 dabīgiem aktīviem sastāvdaļām, piemīt mitrinoša, stimulējoša un antiseptiska iedarbība.

• Neem eļļa - melno ķimeņu un baobaba

• Eksotisku augļu ekstrakti - mango, papaija un ananāsi

• Augu ekstrakti - nātres, salvija, pelašķis

NESATUR: sulfātus, silikonus, parabēnus