Prof Protein Repair. proteīna serums 80 ml – totāla atjaunošana,sausiem,balinātiem,bojātiem matiem

sivorotka-500x500
prof_hair_care_protein_serum_for_dry_brittle-hair-500x500
Detalizēti Proteīna serums
sausiem,balinātiem,bojātiem matiem
Tilpums: 80ml
Zīmols: Vitex&Belita
Ražots: BY
Art.EBV5034-B1
Standarta cena: 7.20 EUR
Akcijas cena: 3.90 EUR
Cena: 3,90 €
Apraksts

Proteīna serums, totāla atjaunošana, sausiem, bezkrāsainiem un bojātiem matiem. Ar kviešu, zīda un kašmira proteīniem. Serums radīts sašķelto matu galiņu problēmas risināšanai, to “restaurācijai”  un aizsardzībai no bojājumiem. Mikroprotīna “vakcīna” atjauno un nostiprina mata kutikulu, “aizlodē” sašķeltos galiņus.  Nodrošina elastību un mirdzumu. Serums paredzēts matu momentālai atjaunošanai un struktūras stiprināšanai, porainību samazināšanai.Sastāvā esošie kviešu, zīda un kašmira proteīni efektīvi atjauno molekulāro saikni mata struktūrā un atgriež tam spēku, elastību, rekonstrue kutikulu, novērš matu galu šķelšanos. Der visiem bojāto matu tipiem.

Serums sāk darboties tikko tiek uzklāts un pēc dažām minūtēm jau var vērot tā burvīgo spēku: mati kļūst gludāki, tvirtāki un elastīgāki.

Lietošana: nelielu seruma daudzumu uzklājiet uz matu saknēm, izlīdzieniet visu matu garumā. Lietojiet kā kursu 6-10 procedūras pēc katras matu mazgāšanas. Uzklāt var kā uz mitriem matiem, gan nedaudz izžāvētiem.

Nav nepieciešams izmazgāt!  Profesionālai lietošanai