chill* ed lite crème krēmveida balinātājs 250g

Detalizēti Balinošais krēms
Tilpums: 250g
Izveido līdz pat 12 toņiem gaišākus matus
Ražots: Lielbritānijā
Art.: Ecel12362
Cena: 12,15 €
Apraksts

chill* ed*lite - BALINOŠAIS KRĒMS 

Chill* ed*lite balinošais krēms ar savu jaudīgo iedarbību piedāvā dažādas produkta izmantošanas iespējas – tas var padarīt matu toni gaišāku līdz pat 12 toņiem gan pilnā matu uzklāšanā visa garumā, gan šķipsnu, loku, akcentu balināšanā, gan vissarežģītāko matu stilu izveidē. Chill* ed*lite balinošais krēms ir ideāls produkts jebkuram frizierim!

Lai gan chill* ed*lite balinošais krēms paredzēts arī krāsas pigmenta noņemšanai no matiem, tas nebojā matus!

Ed*lite krēms ir ātras iedarbības balinātājs, kuru var klāt uz matiem visā garumā (arī pie galvas ādas),  kas bagātināts ar dažādām ēteriskajām eļļām, lai aizsargātu gan matus, gan galvas ādu balināšanas laikā. Ed*lite balinošais krēms ir ļoti daudzveidīgs un viegli pielietojams produkts. Ed*lite balinošajam krēmam ir tādi pati iedarbība kā ed*lite pulverveida balinātājam, un to var izmantot visa veida krāsošanai visa matu garumā. 

Lieliski piemērots šķipsnu balināšanai ar folliju vai cepurīti. Chill* iesaka izmantot ed*fuel nepieciešamā stipruma peroksīdu, lai pastiprinātu ed*lite balinošā krēma vai ed*lite pulverveida balinātāja efektu. Lieliski piemērots visiem matu tipiem.

Uzmanību! Peroksīds krāsas vai balinātāja sajaukšanai jāiegādājas atsevišķi!