JOICO Blonde Life Brightening Conditioner 250ml - Matus mitrinošs kondicionieris

Detalizēti Zīmols: JOICO
Artikuls: E067004
Tilpums: 250ml
Ražots: ASV
Cena: 18,97 €
Apraksts

Joico Blonde Life Brightening Conditioner matus mitrinošs, mīkstinošs kondicionieris, kā arī piešķir mirdzumu, pH 4.5-5.5. Viegls sastāvs, dziļi mitrinošs, atjaunojošs.

Nodrošina izteiktu spīdumu, tūlītēju gludumu un atvieglo ķemmēšanu. Padara blondus toņus spilgtus, attīra no hlora un minerālu paliekām, lai novērstu blondo toņu izbalēšanu un dzeltēšanu.

Visi Blonde Life sērijas produkti satur:

Arginīns: Arginīna daudzums matos īpaši samazinās, tos balinot. Šī dabīgā, matu elastību uzlabojošā aminoskābe atjauno un stiprina matus, samazinot to lūšanu. Bez tam arginīns maigi sagatavo matus, lai balināšanas pulveris ātrāk un vieglāk iekļūtu mata šķiedrās.

Tamanu eļļa: Reta eļļa no Dienvidaustrumāzijas, kas mitrina un kopj. Bagātīgi satur svarīgās omega-6 un -9 taukskābes, kas piešķir matiem spīdumu, aizsargā matu krāsu un nogludina trauslus matus.

Manoi eļļa: Eksotisks kokosa eļļas un Tahiti gardēnijas ziedu ekstrakta maisījums. Bagātīgi satur svarīgas taukskābes, kas baro un aizsargā katru matu. Nodrošina matus līdz pašam kodolam ar tik nepieciešamo mitrumu, kā arī padara matus mīkstus, elastīgus un apjomīgus. Nogludina mata virskārtu, novērš spurošanos un aizsargā matus no izžūšanas un vides kaitīgās ietekmes.

LIETOŠANA: Ieklāt tīros, ar dvieli nosusinātos matos. Izķemmēt matus. Ļaut iedarboties 2-3 minūtes un izskalot.