JJOICO Blonde Life Brightening Shampoo 300ml - Mitrinošs un atjaunojošs šampūns blondiem matiem

Detalizēti Zīmols: JOICO
Artikuls: E067003
Tilpums: 300ml
Ražots: ASV
Cena: 17,97 €
Apraksts

Joico Blonde Life Brightening Shampoo attīrošs un barojošs šampūns, piešķir mirdzumu, pH 4.5-5.5. Nesatur sulfātus. Maigi attīrošs no netīrumiem un taukainuma. Palīdz saglabāt matu optimālo pH līmeni, attīra no hlora un minerālu paliekām, lai blondie mati nepaliktu blāvi un dzeltenīgi. Visi Blonde Lifesērijas produkti satur:

Arginīns: Arginīna daudzums matos īpaši samazinās, tos balinot. Šī dabīgā, matu elastību uzlabojošā aminoskābe atjauno un stiprina matus, samazinot to lūšanu. Bez tam arginīns maigi sagatavo matus, lai balināšanas pulveris ātrāk un vieglāk iekļūtu mata šķiedrās.

Tamanu eļļa: Reta eļļa no Dienvidaustrumāzijas, kas mitrina un kopj. Bagātīgi satur svarīgās omega-6 un -9 taukskābes, kas piešķir matiem spīdumu, aizsargā matu krāsu un nogludina trauslus matus.

Manoi eļļa: Eksotisks kokosa eļļas un Tahiti gardēnijas ziedu ekstrakta maisījums. Bagātīgi satur svarīgas taukskābes, kas baro un aizsargā katru matu. Nodrošina matus līdz pašam kodolam ar tik nepieciešamo mitrumu, kā arī padara matus mīkstus, elastīgus un apjomīgus. Nogludina mata virskārtu, novērš spurošanos un aizsargā matus no izžūšanas un vides kaitīgās ietekmes.

Lietošana: Ieklāt šampūns slapjos matos. Saputot. Izskalot. Atkārtot, ja nepieciešams. Ieklāt kondicionieris tīros, mitros matos. Ļaut iedarboties 1 -3 minūti. Izskalot.