EStyling vidējas fiksācijas matu laka 100ml

Detalizēti Tilpums: 100ml
Piezīmes: Vidējas fiksācijas matu laka
Ražots: Itālijā
Art.E20490
Cena: 4,31 €
Apraksts

EStyling vidējas fiksācijas matu laka 100ml Piemērota visiem matu tipiem. Ideāli piemērota frizūras nostiprināšanai, šī matu laka nerada smagu matu efektu - tā nesaplacinās tavus ieveidotos matus. 

Lietošana: PIRMS LIETOŠANAS LABI SAKRATĪT FLAKONU. Izsmidzini uz izveidotās frizūras. Pievieno kārtīgu ed power devu, lai izceltu savas dievīgās lokas! Un tad vējainā dienā – uz priekšu! Ej un izaicini visus!  

BRĪDINĀJUMS: Īpaši viegli uzliesmojošs. Flakons pakļauts spiedienam: sargāt no tiešu saules staru iedarbības un nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50C. Nepārdurt un nededzināt arī pēc produkta izietošanas. Neizsmidzināt atklātas liesmas vai siltumu izstarojošu materiālu tuvumā. Sargāt no uguns - nesmēķēt.

SARGĀT NO BĒRNIEM. Neizsmidzināt uz brūcēm un iekaisušas ādas. Nepieļaut produkta nokļūšanu acīs vai elpceļos. Ja parādās ādas kairinājums, pārtraukt produkta lietošanu. Nenovietot flakonu uz krāsotas vai pulētas virsmas. Izvairīties no tiešas saskares ar acīm. Ja produkts iekļūst acīs, tās nekavējoties kārtīgi jāizskalo ar ūdeni. Lietot līdzekli tikai tam paredzētajam mērķim.