IMPERITY SUPREME STYLE Extra strong matu laka 500ml

Detalizēti Zimols Imperity
Tilpums: 500ml
Piezīmes: ĻOTI stipras fiksācijas matu laka
Ražots:Itālijā
Art.:BRL6754
Cena: 9,60 €
Apraksts

Extra strong matu laka ar kviešu proteīnu, keratīnu un D-Pantenols (B5- pro-vitamīns), kas padara matus spīdīgus un vieglus. Piemērota visiem matu tipiem. Ideāli piemērota frizūras nostiprināšanai, šī matu laka nerada smagu matu efektu - tā nesaplacinās tavus ieveidotos matus. Fiksācijas pakāpe - ļoti stipra.

Lietošana: PIRMS LIETOŠANAS LABI SAKRATĪT FLAKONU. Izsmidzini uz izveidotās frizūras, lai izceltu savas dievīgās lokas! Un tad vējainā dienā – uz priekšu! Ej un izaicini visus! 

   BRĪDINĀJUMS: Īpaši viegli uzliesmojošs. Flakons pakļauts spiedienam: sargāt no tiešu saules staru iedarbības un nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50C. Nepārdurt un nededzināt arī pēc produkta izlietošanas. Neizsmidzināt atklātas liesmas vai siltumu izstarojošu materiālu tuvumā. Sargāt no uguns - nesmēķēt. SARGĀT NO BĒRNIEM. Neizsmidzināt uz brūcēm un iekaisušas ādas. Nepieļaut produkta nokļūšanu acīs vai elpceļos. Ja parādās ādas kairinājums, pārtraukt produkta lietošanu. Nenovietot flakonu uz krāsotas vai pulētas virsmas. Izvairīties no tiešas saskares ar acīm. Ja produkts iekļūst acīs, tās nekavējoties kārtīgi jāizskalo ar ūdeni. Lietot līdzekli tikai tam paredzētajam mērķim.