Nāves jūras produktu dziednieciskās īpašības ir pazīstams visā pasaulē jau tūkstošiem gadu. Nāves jūras kosmētikas izmantošana skaistumkopšanā ir gadu kļūst populārāka, jo jaunākie pētījumi apliecina, ka Nāves jūras sāls, kas iegūts no zemākās vietas pasaulē, efektīvi rūpējas par jūsu veselību un skaistumu.

Tūkstošiem cilvēku no visas pasaules ik gadu ierodas pie Nāves jūras izmantot spa,dziednieciskās un atveseļošanās kūres. Nāves jūras ūdens satur daudz vitamīnu un minerālvielu. Šajos produktos ir labākās minerālvielas, kas ādai nepieciešamas. Sāls koncentrācija Nāves jūras ūdenī ir 33%, (okeānā tikai 3%). Nāves jūras ūdenim ir brīnišķīga ietekme uz veselību un ādu.

 

Shemen Amour produktos papildus pievienota argana eļļa, kas ir slavena ar tās spēju atjaunot un ārstēt ķermeni. Shemen Amour kosmētika ir piesātināta ar E vitamīnu, un ir ideāla sausiem matiem un ādai. Pateicoties tādām Nāves jūras īpašībām kā minerālvielas, aļģes un ārstnieciskie dubļi, šo produktu sastāvs ir piemērots efektīvai jutīgas un kairinātas ādas kopšanai

 


SHEMEN Amour