Emma Noël Ķermeņa skrubis – balzāms ar citronu un olīvu aromātu, BIO, 200g

Detalizēti Sastāvdaļas (Ingredients): Sucrose, Sesamum Indicum Seed Oil*, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii Butter*, Parfum, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Copernicia Cerifera Wax, Argania Spinosa Oil*, Tocopherol, Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool;
Sastāvā: 100% dabīgas izejvielas, no tām 29.7% izejvielas no bioloģiskām lauksaimniecībām;
Kontroli veica: ECOCERT
Cena: 14,37 €
Apraksts

Ķermeņa skrubis ar citronu un olīvu aromātu ir pīlinga balzāms, kas izstrādāts uz cukura bāzes un kas maigi, bet vienlaikus ļoti efektīvi, atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, atjauno un dinamizē to. Šis skrubis uzskatāms par maigu cukura, neapstrādātas olīvu un sezama eļļas, kā arī šī sviesta kombināciju. Cukurs dziļi attīra un likvidē atmirušās šūnas, padarot ādas virsmu daudz maigāku. Tas stimulē asiņu cirkulāciju, tādējādi veicinot ēterisko eļļu uzsūkšanos ādā, savukārt eļļas un sviests pēc tam dziļi mitrina.

Lietošana: reizi nedēļā, ejot vannā vai dušā, ar plašām, apļveida un augšup vērstām kustībām, lai veicinātu drenāžu un aktivizētu mikrocirkulāciju, iemasējiet skrubi ādā. Pēc tam rūpīgi noskalojiet ar ūdeni.