LC bio Rouge camélia Atjaunojošs serums nobriedušai ādai

Detalizēti Art. BIO024
Brends: LC BIO
Ražots: Frāncija
Tilpums: 30ml
Cena: 45,00 €
Apraksts

Atjaunojošs serums nobriedušai ādai. Serums visu ādas novecošanās pazīmju mazināšanai. Sastāvā esošais lucernas lapu ekstrakts veicina šūnu atjaunošanos. Kamēlijas ziedu ekstrakts bagātīgi baro un mitrina ādu, stimulē kolagēna sintēzi, kas palielina ādas blīvumu un darbojas kā pretpiesārņojuma vairogs. Tam ir spēcīga antioksidējoša un pretgrumbu iedarbība. Magnolijas un hialuronskābes savienojums samazina grumbas un ādas sausumu, palielina ādas blīvumu un elastību. Roibušam un zaļajai tējai ir spēcīga antioksidējoša iedarbība.

Aktīvās sastāvdaļas: lucernas lapu ekstrakts, sarkanā kamēlija, magnolijas un hialuronskābes savienojums, roibušs un zaļā tēja.

Lietošana: uz rūpīgi attīrītas sejas uzklāt serumu, izlīdzināt no sejas centra līnijas plakstiņu virzienā līdz serums pilnībā uzsūcies. Pēc tam uzklāt krēmu Royale orchidee. Lietot no rīta vai no rīta un vakarā.

Sastāvs: ūdens, lucernas lapu ekstrakts*, olus eļļa, poliglicerila-10 stearāts, bišu vasks, propanediols, kakao sviests*, glicerīns, fruktoze*, glikoze*, oktildodekanols, ksantāns, hidrogenēta augu eļļa, hidrolizēta hialuronskābe, Japānas kamēlijas ziedu ekstrakts, magnolols (honokiols), kaempferol, karagināna ekstrakts*, roibuša lapas*, tējas lapas*, kandelilas vasks, saulespuķu sēklu eļļa, aprikožu kauliņu eļļas poliglicerila 6-ēsteri, poliglicerila-10 oleāts, tokoferols, poliglicerila-6 oleāts, citronskābe, nātrija benzoāts, benzilspirts, salicilskābe, sorbīta palmitāts, kaustiskā soda, sorbīnskābe, smaržvielas, citrāls, citronelols, limonēns, linalols.

 

* Organiskās zemkopības izcelsmes sastāvdaļas