Profesionāls paštonējošais šķīdums SRAY-TAN turbīnai SOLUTION BROWN/ 1000ml

Detalizēti Profesionāls paštonējošs līdzeklis
SPRAY TAN iekārtai
Tilpums: 100ml
Artikula Nr.440103
Zīmols: ART OF SUN
Ražots: Vācijā
Aromāts: neitrāls
Cena: 66,40 €
Apraksts

Profesionāls paštonējošais šķīdums SRAY-TAN turbīnai SOLUTION BROWN/ 1000ml

 

 

Ar ART OF SUN Spray-Tan iekārtu paštonējošais līdzeklis tiek izsmidzināts vienmērīgi, smalkas "miglas" veidā. Iegūtais iedegums veidojas vienmērīgs, līdzens, bez svītrām un pleķiem. Iedegums izskatās ļoti dabisks, tā noturība ilgst no 4 līdz 7 dienām.  

Pašiedeguma līdzekļi ir viens no visstraujāk augošajiem tirgiem sauļošanās nozarē, jo "paštonējošam iedegumam" nav sezonas, un to klienti jebkurā laikā var iegūt studijās, kuras specializējas paštonējošā iedeguma nodrošināšanā. "Mākslīgais iedegums" ļauj ātri un viegli iegūt burvīgu iedeguma toni kādam īpašam notikumam, piemēram, kāzām, dzimšanas dienas un citām svinībām. "Sunless sauļošanās" jeb paštonējošais iedegums pasaulē zināms aptuveni kopš 60-ajiem gadiem un mūsdienās tas pieejams solāriju studijās, skaistumkopšanas salonos un sporta centros visā pasaulē.

 

Kā tas darbojas: DHA - dihidroksiacetons (dihydroxyacetone) ir glikozei līdzīga viela. DHA ārējā ādas slānī reaģē ar brīvo aminoskābju grupām, izmantojot dažādus brūnas krāsas melanoīdus, kas iekrāso ādas virsējo raga slāni tumšā tonī. Šī ķīmiskā reakcija notiek epidermas slānī apmēram 6 līdz 8 stundas pēc lietošanas. Pēc tam iegūtais efekts ilgst aptuveni 4-7 dienas. Iedeguma noturība ir atkarīga no ādas tipa, kā arī no DHA koncentrācijas šķīdumā un, protams, no ādas stāvokļa pirms mākslīgā iedeguma izsmidzināšanas. Paštonējošais līdzeklis neiekļūst ādas dziļākajos slāņos, un tas pilnībā nolobās kopā ar atmirušo šūnu virskārtu, tādēļ veselībai nekaitē.  Tas nerada kairinājums un ādas bojājumus, ir tādēļ tas ir drošs lietošanā. Dažkārt izmantojot paštonējošos līdzekļus, āda kļūst sausāka, tomēr to var atrisināt, lietojot atbilstošus ādas kopšanas līdzekļus. Lai gan alerģiskas reakcijas risks ir ļoti zems, jutīgiem cilvēkiem ietiecams veikt pārbaudi ar nelielu paštonējošā šķīduma devu pirms pilnas ķermeņa apsmidzināšanas procedūras. Pēc apstrādes nav ieteicams iet dušā 6-8 stundas, lai ļautu reaģēt DHA un izveidot vēlamo iedeguma toni.