Dermal Bamboo Collagen Essence Mask - kolagēna sejas maska ar bambusa ekstraktu

Detalizēti AKCIJAS CENA 1,98
Standarta cena 2,70
Svars: 23 g
Ražots: Korejā
Artikuls: 10820001
Cena: 1,98 €
Apraksts

Dermal Bamboo Collagen Essence Full Face Mask pilnvērtīga kosmētiskā auduma kolagēna sejas maska ar bambusa ekstraktu

Maska satur bambusa ekstraktu, kas pasargā ādu no kaitīgā skābekļa iedarbības, kā arī saglabā to veselīgu un labi mitrinātu. E vitamīns un kolagēns baro ādu, padara to veselīgu, mirdzošu un elastīgu. 

Dermal auduma sejas maska nogādā ādai nepieciešamās barības vielas. Salīdzinājumā ar līdzīgiem produktiem, šī maska nav jānomazgā un rezultāts ir redzams jau pēc pirmās lietošanas reizes. Dermal auduma sejas maska ir ļoti augstas kvalitātes un tā nevainojami pieguļ sejai. Maska satur bambusa ekstraktu, kas pasargā ādu no kaitīgā skābekļa iedarbības, kā arī saglabā to veselīgu un labi mitrinātu. E vitamīns un kolagēns baro ādu, padara to veselīgu, mirdzošu un elastīgu.

Lietošanas pamācība: Izņemiet masku no iepakojuma un atveriet to. Vispirms maigi uzklājiet to uz zonas ap acīm un tad pielāgojiet to jūsu sejas kontūrai. Ļaujiet maskai iedarboties 15-20 minūtes, tad noņemiet to un maigi iepliķējiet atlikušo kolagēna esenci ādā līdz tā pilnībā iesūcas.

Brīdinājumi: Ja parādās kāds no minētajiem simptomiem, nekavējoties pārtraukt lietošanu un konsultēties ar dermatologu. 1) Ja lietošanas laikā vai pēc tam rodas ādas apsārtums, pampums, nieze u.c., nekavējoties pārtraukt lietošanu. 2) Nelietot uz kairinātas vai apdegušas ādas. Kategoriski aizliegts lietot uz ādas zonas, kuru ir skārusi ekzēma vai dermatīts. Izvairīties no līdzekļa kontakta ar acīm. Ja līdzeklis nokļūst acīs, tās nekavējoties rūpīgi skalot ar ūdeni. Produktu lietot uzreiz pēc atvēršanas. Sargāt no bērniem. Glabāt istabas temperatūrā. Sargāt no tiešas saules gaismas.