Dermal Ginkgo Collagen Essence Mask - kolagēna sejas maska ar ginka lapu ekstraktu

Detalizēti AKCIJAS CENA 1,98
Standarta cena 2,70
Svars: 23 g
Ražots: Korejā
Artikuls:1082007
Cena: 1,98 €
Apraksts

Ginka lapu ekstrakts stiprina asinsvadus, mazina kapilāru caurlaides spējas, mazina iekaisumu, uzlabo ādas elastību un tvirtumu, kā arī satur fitoestrogēnus, kas veicina kolagēna sintēzi un palielina ādas šūnu atjaunošanās ātrumu.

Visas Dermal kolagēna maskas tiek izgatavotas uz no zivīm iegūta kolagēna bāzes - šis ir visefektīvākais kolagēns, kas iekļūst un iesūcas ādā un labi asimilējas (šī kolagēna proteīns ir visvairāk līdzīgs cilvēka).

Ieteikumi: Aukstos laika apstākļos ir ieteicams uzklāt siltu masku (ievietojiet Dermal masku siltā ūdenī uz 5-7 minūtēm). Siltos laika apstākļos uzklājiet istabas temperatūras masku. Karstos laika apstākļos var uzklāt aukstu masku - atvēsiniet Dermal masku ledusskapī 1-2 stundas (nesasaldējiet to!). Dermal maskas lietojiet 2-3 reizes nedēļā. Tās var lietot mainot vienu ar otru vai veikt kursu no 10-15 maskām.

Lietošanas pamācība: Uzklājiet masku uz attīrītas ādas, cieši to piespiediet un atstāj uz 15-20 minūtēm. Pēc tam visus seruma pārpalikumus iemasējiet sejas un kakla ādā.