Dermal Snail Hydro Gel Mask hidrogēla maska ar gliemežu sekrēcijas filtrātu 25g

Detalizēti Svars: 25g
Ražots: Korejā
Cena: 2,98 €
Apraksts

Hidrogēla sejas maska ar koncentrētu gliemežu sekrēcijas filtrātu un jūraszāļu ekstraktu sekmē intensīvu sejas ādas mitrināšanu, stimulē epitēlija šūnu reģenerāciju, veicina ādas dziedināšanu un izlīdzināšanu, mazina apsārtumu un nelielu kairinājumu un sagatavo ādu vējainiem un aukstiem laikapstākļiem. Maska satur 70% gliemežu sekrēcijas filtrātu. 

Ādas temperatūras ietekmē, maska tiek lieliski „uzņemta” un absorbēta. Maskai ir divās daļās sadalītas loksnes forma, kas padara maskas lietošanas procedūru ne tikai noderīgu un patīkamu, bet arī ļoti interesantu. Kad maska tiek uzlikta uz sejas, āda sāk izskatīties līdzīga stiklam – ideāli gluda un maiga. Kamēr maska iedarbojas uz sejas ādu, jūs varat veikt vieglu masāžu tieši virs maskas, vadoties pēc masāžas līnijām. Rezultātā āda ir lieliski mitrināta un mirdzoša, bet poras – sašaurinātas. 

Lietošanas pamācība:

1. Izņemiet masku no iepakojuma, izlīdziniet to un uzmanīgi uzlieciet uz sejas.

2. Izlīdziniet masku virzienā no deguna uz malām un uzmanīgi piespiediet to pie sejas ar pirkstiem. Iegrieztās maskas daļas uzlieciet pa virsu, atkārtojot sejas kontūras un ovālu.

3. Ļaujiet maskai iedarboties 15-20 minūtes.

4. Noņemiet masku.

Brīdinājumi:

1. Ja maskas lietošanas laikā vai pēc tās lietošanas parādās apsārtums, pampums vai nieze, nekavējoties vērsieties pie ārsta.

2. Nelietojiet masku uz saulē apdegušām ādas zonām, kairinātas ādas, problemātiskām ādas zonām, tostarp ekzēmu vai dermatītu.

3. Nepieļaujiet maskas kontaktu ar acīm. Ja maska nokļūst acīs, tās nekavējoties ir jāskalo ar ūdeni.

4. Lai izvairītos no maskas izžūšanas, izmantojiet to uzreiz pēc iepakojuma atvēršanas.

5. Sargāt no bērniem. Glabāt istabas temperatūrā prom no tiešiem saules stariem.

Uzglabāšanas laiks: 3 gadi no ražošanas datuma.

Ražošanas datumu sk. uz iepakojuma (gg.mm.dd.).