Dermal Vegetable Placenta Collagen Essence Mask - kolagēna sejas maska ar augu placentu

Detalizēti Svars: 23 g
Ražots: Korejā
Artikuls: 1082002
Cena: 1,98 €
Apraksts

Dermal auduma sejas maska ar augu placentu atjauno ādas tonusu, izlīdzina grumbas un novērš jaunu grumbu veidošanos, kā arī padara ādu tvirtāku un uzlabo sejas ādas krāsu. Maskas sastāvā esošais kolagēns absorbē un saglabā mitrumu zemādas slānī, nodrošinot ādai pastāvīgu mitrināšanu un piešķirot tai svaigumu un gludumu. Augu placentas ekstrakts paātrina audu reģenerāciju, veicina bioķīmiskos procesus šūnās un stimulē imūnsistēmu, bet placentas fermenti bloķē brīvo radikāļu darbības, kas sekmē novecošanos.

Maskas tips: auduma maska.

Ādas tips: piemērota visiem ādas tipiem.

Indikācijas: ādas elastības pazušana, pirmās novecošanās pazīmes.

Iedarbība: mitrina ādu, padara to tvirtāku, novērš grumbu parādīšanos, atjauno ādu.

Aktīvās sastāvdaļas: E vitamīns, glicerīns, kolagēns, pantenols, alvejas lapu sula, portulaka ekstrakts, augu placentas ekstrakts.

Lietošanas pamācība: Rūpīgi nomazgājiet un nosusiniet seju. Atveriet iepakojumu, uzklājiet masku uz sejas un izlīdziniet to ar pirkstgaliem. Ļaujiet maskai iedarboties 15-20 minūtes, līdz tā pilnībā iesūcas ādā. Noņemiet masku un noskalojiet seju ar siltu ūdeni.

Sastāvs: Attīrīts ūdens, ksantāna sveķi, nātrija edetāts, glicerīns, pantenols, portulaka ekstrakts, jūras zivju kolagēns, alvejas lapu sula, betaglikāns, 1,3-butilēnglikols, metilparabēns, polisorbāts 80, augu placentas ekstrakts, tokoferilacetāts, parfimērijas kompozīcija.

Ieteikumi: Ieteicamais kurss - 7-10 dienas. Pēc tam masku var lietot profilakses nolūkos 2-3 reizes nedēļā. Aukstos laika apstākļos ir ieteicams uzklāt siltu masku (ievietojiet Dermal masku siltā ūdenī uz 5-7 minūtēm). Siltos laika apstākļos uzklājiet istabas temperatūras masku. Karstos laika apstākļos var uzklāt aukstu masku - atvēsiniet Dermal masku ledusskapī 1-2 stundas (nesasaldējiet to!).