GERARD'S CALMSENSE MMicellar soothing and rebalancing cleansing milk for sensitive skin 200ml - Micerāls nomierinošs, balansējošs, attīrošs pieniņš

Detalizēti Art:
Tilpums: 200ml
Zīmols: Gerard's
Ražots: Itālijā
Cena: 23,50 €
Apraksts

GERARD'S CALMSENSE MICELLAR SOOTHING AND REBALANCING CLEANSING MILK 200ml - MICELĀRAIS NOMIERINOŠAIS UN NORMALIZĒJOŠAIS ATTĪROŠAIS PIENIŅŠ. Ideāli piemērots dziļai un maigai sejas attīrīšanai, efektīvi aizvāc dekoratīvās kosmētikas atlikumus un netīrumus no jūtīgas, sensibilizētas ādas ar noslieci uz apsarkumu vai kuperozi.

Palīdz ik dienu nomierināt un atjaunot gludāku, maigāku ādu. Tā īpašais sastāvs atjauno ādas dabiskās aizsargspējas un koriģē mitrinājuma līmeni, nodrošinot dzidru un vienmērīgu sejas krāsu,mazinot apsarkumu.
Satur : Physiocalm - ekskluzīvu,dabīgu nomierinošu sastāvdaļu kompleksu ar līdzsvaru atjaunojošu iedarbību.
- 3% Curculigo Orchioides ekstraktu, iegūtu no auga, kas atrodams tropiskajos un subtropiskajos apvidos. Normalizē ādas pH līmeni un sekmē dabisko aizsargspēju atjaunošanos.
- 2% Chuchuhuasi, augu no Amazones reģiona ar nomierinošu iedarbību, kas efektīvi mazina apsarkumu, niezi, dedzinošu un svilstošu sajūtu.
- 2% Codiufill kompleksu, iegūtu no zaļajām aļģēm, kas palīdz remineralizēt ,apskābekļot un ilgstoši uzturēt optimālu ādas mitrinājumu.

NORĀDĪJUMI: Individuālai lietošanai. Pirms lietošanas sakratīt. No rīta un vakarā iemasējot ādā un notīrot ar vates plāksnēm, kas samitrinātas ar CALMSENSE toniku. Tonizējiet velreiz ādu ar toniku.
*DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTS
*VISU CALMSENSE LĪNIJAS PRODUKTU SASTĀVĀ NAV PARABENU, SILIKONU, NAFTAS PRODUKTU, SLS UN SLES, MAKSIMĀLI RESPEKTĒJOT JUTĪGU ĀDU