GERARD'S RE-WHITE AGE CONTROL ANTI SPOT AND ANTI AGE - SPF 50 FACE CREAM 50ml - VIENMĒRĪGU ĀDAS TONI ATJAUNOJOŠS SEJAS KRĒMS AR PRETNOVECOŠANĀS IEDARBĪBU – SPF 50

Detalizēti Art RFAREW084
ĀDAS TONI IZLĪDZINOŠS, ATJAUNOJOŠS GLOBĀLAS IEDARBĪBAS PRETNOVECOŠANĀS SEJAS KRĒMS
UV aizsargfaktors: SPF50
Zīmols: Gerard's
Ražots: Itālijā
Cena: 41,82 €
Apraksts

Brīnišķīgs krēms, kas novērš nevienmērīgu ādas krāsu, pigmentus. Izlīdzina, izgaismo un paspilgtina veselīgu ādas krāsas toni, ar izcilu visaptverošu pretnovecošanās efektu. Pateicoties SPF 50 aizsardzības faktoram, tas novērš turpmāku ādas defektu parādīšanos, aizsargājot no fotonovecošanās bojājumiem, ko izraisa UVA-UVB saules stari. Daudzpakāpju ārstēšanas sistēma, kas satur -  1,5% Neurolight™ kompleksu kas, pretdarbojas iekšējo faktoru izraisītājām, fizioloģiskā stresa radītajām sekām, atbild par melanīna optimālu izstrādāšanos, 0,5% stabilizētu C vitamīnu, kas ir antioksidējošs, balinošs, ādu nostiprinošs, pretdarbojas UVA-UVB saules staru izraisītajai hiperpigmentācijai, 1% Oksiresveratrolu ar spēcīgu antioksidējošu efektu, 2,5% Codiufill kompleksu, kas izteikti mitrina un atjauno ādu, nostiprinot ādas barjeru.
INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI
Klāt no rīta un vakarā uz sejas, kakla un dekoltē, masējot, līdz pilnībā iesūcas. Ja nepieciešams, iepriekš uzklājot serumu.
Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.