Garard's Silver Line Clay Mask with AHA - Balto mālu maska ar augļskābēm 50ml

Detalizēti Attīroša, reģenerējoša, šūnu aktivitāti, vielmaiņu atjaunojoša iedarbība ar ādu kompaktizējošu un izcili ‘’pulējošu’’, poru sašaurinošu efektu. Visiem ādas tipiem
Nesatur parabēnus
Artikuls: SILVER108
Tilpums: 50ml
Ražots: Itālijā
Cena: 23,00 €
Apraksts

SILVER LINE – kosmētisko produktu sērija, kas izveidota pirmo novecošanās pazīmju apturēšanai delikātajā pārejas posmā no jaunības uz briedumu, lai aizkavētu procesus un novērstu defektus, ko rada saule, sals, ārējās vides piesārņojums, dabīgie fizioloģiskie procesi un stress sejas, kakla un dekoltē zonai.

SILVER LINE ir radīta sievietēm un vīriešiem pēc 25 gadu vecuma, kas tiecas pēc veselīgas, estētiski kvalitatīvas ādas saglabāšanas un uzturēšanas. 

SILVER LINE sinerģiski veidoti izstrādājumi sejas, kakla un dekoltē zonas kopšanai, dažādu ādas problēmu novēršanai, lietošanai mājas apstākļos ar zinātnisku pieeju un ļoti efektīviem sastāviem, kuru mērķis ir:

novērst grumbu, mīmisko rievu veidošanos pateicoties dziļai mitrināšanai, barošanai un papildināšanai ar bioloģiski aktīvām vielām, kas nodrošina atjaunošanās procesus,

profilaktiski darboties neestētisku veidojumu novēršanā: kuperoze, ādas apsārtums, izsitumi, ādas novecošanās, u c.

stabilizēt hidrolipīdisko līdzsvaru (novērst pārmērīgu ādas taukošanos un ādas izžūšanu) nodrošinot ādai optimālu fizioloģisku funkcionēšanu.

aizsargāt pret UV stariem, ārējiem un iekšējiem novecošanās un mitruma zaudēšanas faktoriem (brīvie radikāļi, toksīni, piesārņojums, temperatūras izmaiņas, apkure, saule, vējš, u.c.)

Sejai un dekoltē zonai. Sejas ādas attīrīšanai, struktūras kompaktumam, gludumam ar tūlītēju efektu.

 

Maska ar izlīdzinošu, reģenerējošu, ādas bioķīmisko procesu aktivitāti atjaunojošu un attīrošu iedarbību. Māla aktīvo sastāvdaļu un alfa hidroksiskābju kombinācija stimulē jaunu šūnu augšanu un dabisku kolagēna un elastīna izstrādāšanos, ādas atjaunošanos, kā arī papildus absorbējot un likvidējot netīrumus un ādas toksīnus. Nodrošina ādas kompaktumu un savelk poras. Tūlītējs, izcils svaigums un ādas gludums. 

 

Lietošana: uzklāt masku 2 ml biezā kārtā uz perfekti attīrītas sejas. Izvairīties no saskares ar acīm. Atstāt iedarboties 10-15 minūtes, notīrīt ar samitrinātu sūkli un nomazgāt ar remdenu ūdeni. Tonizēt, lietot ādas tipam atbilstošu dienas vai vakara krēmu, u.c. 

 

Aktīvās sastāvdaļas: AT Peptīds, Meristēmu ekstrakts, pienskābe (alfa hidroksiskābe), mandeļu eļļa, Ginkgo Biloba, zaļā tēja. 

 

Ievērībai: nav piemērota hiperjūtīgai, kairinātai ādai!